PAYLAŞ

Zuhal Topal’ın evlenme programında damat adayı Ali, gelin adayı Naz’ı istemediğini söyleyince, Zuhal Topal, “Ne dışarıda ne burada Naz ile bağlantı kurma” diye resti çekti.

Zuhal Topal: Bir daha bağlantı kurma! Star TV ekranlarında yayınlanan ‘ ‘ Zuhal Topal’la’ programına gelin adayı Naz’ın stüdyoya dönüp damat adayı Ali ile ilgili yaptığı açıklama damga vurdu. Ali, Naz’ı kesinlikle istemediğini söyleyince Zuhal Topal da “Duygularından eminsen bir daha asla Naz ile bağlantı kurma” diyerek damat adayına çıkıştı.

NAZ, ALİ İÇİN PROGRAMA GERİ DÖNDÜ

Geçen günlerde Ali’nin, Gamze isimli talibini tanımak istemesi üzerine gözyaşları içinde programdan ayrılan Naz, dün stüdyoya geri döndü. Ali için programda kaldığını açıklayan Naz, “Gamze ile olmayacağını söylemiştim. Olmadı, kimseyle de olmayacak; çünkü Ali beni seviyor” sözleriyle Ali’nin, kendisini sevdiğini iddia etti.

ALİ, NAZ’I HÜSRANA UĞRATTI

Naz’ın sözlerine sinirlenen Ali, Naz’a, “Sen neden geri geldin? Benim kafamı karıştırmak için mi geldin? Ben dün bir açıklama yaptım ‘Naz defterini kapattım’ dedim. Biz seninle olmayacağız. Benim yoluma çıkma! Burada kalıp locada oturacaksan, benim için kalma” diyerek, tepkisini ortaya koydu.

ZUHAL TOPAL, DAMAT ADAYINA TEPKİSİNİ KOYDU

Damat adayının bu açıklamayı yapmasından sonra Zuhal Topal araya girdi, Ali’ye kararından emin olup, olmadığını sordu. Ali’nin kararından emin olduğunu söylemesi üzerin Topal, “Ali, o zaman ne burada ne de dışarıda Naz’la bağlantı kurma. O da yanlış anlıyor. Mademki istemiyorsun, bundan sonra Ali ve Naz duymak istemiyorum” dedi. Duygularından emin olduğunu söyleyen Ali, “Bir daha böyle bir şey olmayacak” derken, Naz da locada kalmak istediğini açıkladı.

OKU ➤  Pınar Altuğ'dan, 'Haluk ile Meltem' iddialarına yanıt

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın