PAYLAŞ

Zerrin Tekindor ve Haluk Bilginer’in arası neden açıldı? Zerin Tekindor ve Haluk Bilginer’in arası Tekindor’un oğlu Hira yüzünden açıldı.

Zerrin Tekindor, oğlunun yönettiği oyun için sevgilisi Haluk Bilginer ikinci bir yönetmen isteyince ikilinin arası açıldı.

OĞLUNA GÜVENMEYİNCE…

Ünlü oyuncular Zerrin Tekindor ve Çetin Tekindor’un oğulları Hira’nın yönettiği ‘Arzu Tramvayı’ oyunu için Haluk Bilginer, ikinci bir yönetmen istedi.
Zerrin Tekindor, sevgilisi Haluk Bilginer’in oğluna güvenmemediğini görünce ikilinin arası açıldı.

Zerrin Tekindor ve Haluk Bilginer’in arası neden açıldı? Zerrin Tekindor’un pozunu paylaştı, açıklama yapmak zorunda kaldı. Oyuncusu Zerrin Tekindor’un sette çekilmiş bir karesini paylaşan ‘Kara Sevda’ dizinin yönetmeninden zorunla açıklama. ‘Kara Sevda’ dizisinde Leyla karakterini canlandıran Zerrin Tekindor’un, rock işareti yaptığı fotoğrafı, dizinin yönetmeni Hilal Saral Instagram sayfasından paylaştı. Gelen tepkiler ve çok sayıda yorum üzerine açıklama yapmak zorunda kalan yönetmen, işareti yanlış anlayan takipçilerine “Rock and Roll/Bu rock işaretidir” notunu yazdı.

Zerrin Tekindor’un pozunu paylaştı, açıklama yapmak zorunda kaldı

Oyuncusu Zerrin Tekindor’un sette çekilmiş bir karesini paylaşan ‘Kara Sevda’ dizinin yönetmeninden zorunla açıklama.

‘Kara Sevda’ dizisinde Leyla karakterini canlandıran Zerrin Tekindor’un, rock işareti yaptığı fotoğrafı, dizinin yönetmeni Hilal Saral Instagram sayfasından paylaştı. Gelen tepkiler ve çok sayıda yorum üzerine açıklama yapmak zorunda kalan yönetmen, işareti yanlış anlayan takipçilerine “Rock and Roll/Bu rock işaretidir” notunu yazdı.

 

OKU ➤  Yeryüzünün en ilginç ve en tehlikeli yerleri..

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın