PAYLAŞ

Zehra Çilingiroğlu oyunu eve götürüyordu. Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ilk kez oy kullandı.

Zehra Çilingiroğlu, oyunu sandığa atmayı unutarak elindeki zarfla dışarı çıkmak isteyince görevliler tarafından uyarıldı.

19 yaşına giren Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu ilk kez oy kullandı.

Sarıyer Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’ne tek başına oy vermeye gelen Zehra Çilingiroğlu, ilk kez kullanacağı oyun heyecanını yaşadı.

Oy pusulası ve zarfı seçim yetkililerinden alan Zehra Çilingiroğlu bir süre oy verme kabinini göremeyince yetkililerin yardımına başvurdu.

Oyunu kullandıktan sonra kabinden çıkan Zehra, ilk kez oy kullanmanın heyecanıyla zarfı sandığa atmadan salondan çıkmaya çalıştı.

Görevliler, “Sandık burada” diye uyarınca Zehra Çilingiroğlu geri dönerek, 1035 numaralı sandığa oyunu kullandığı zarfı attı.

Zehra Çilingiroğlu oyunu eve götürüyordu. Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ilk kez oy kullandı.

Zehra Çilingiroğlu kimdir?

Zehra Çilingiroğlu, 15 Ocak 1998 yılında İstanbul’ da doğmuştur. Daha doğmadan bile üne kavuşan Zehra Çilingiroğlu ünlü şarkıcı, oyuncu, sunucu Hülya Avşar ve iş adamı Kaya Çilingiroğlu’ nun kızlarıdır.

Annesi ve babasının ünlü olması nedeniyle ülkemizde tanınmaktadır. Doğumundan önce ve sonra aylarca adından bahsettirmiştir.

Eğitimine İstanbul’ da hala devam eden “Zehra Çilingiroğlu”, yaşının çok küçük olmasına rağmen magazin haberlerinde çok fazla yer almıştır. Annesi gibi çok güzel olan Çilingiroğlu, eski sevgilisini başka bir bayanla görünce, bayanın üzerine demlik fırlatıp olay çıkarmış ve günlerce magazin gündemini meşgul etmiştir.

OKU ➤  25 Ocak 2017 Çarşamba reytingleri!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın