PAYLAŞ

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, Antalya Akra’da düzenlenen AkraTalks’a konuk oldu. Zayıflayınca başrol oynamaya başladığını anlatan Mola, “Kilolu olunca ancak başrolün arkadaşı oluyordum” dedi.

Ezgi Mola AkraTalks’taki konuşmasıyla herkesi kahkahaya boğdu. Neden kilo verdiği sorusu üzerine Mola, “Ne zaman zayıfladım, çok sevilen başrolleri de oynamaya başladım. Yoksa kimse bana 76 kiloyken ‘Bu kız çok tatlı’ deyip başrol vermemişti. İşte ben o kiloda olunca başrolün anca arkadaşı oluyorum, yine arkadaş oynarım hiç öyle bir derdim yok ama istiyorum ki ara sıra da başrolde olayım.

Konuşmada yer alan oyuncunun yakın arkadaşı Enis Arıkan’ın, Mola için “Gece 22.00’de ev süpürür, yer siler, çok titizdir” sözleri üzerine oyuncu, “Evet titizim. Evimde köpeklerim var, o yüzden sürekli temizlik yapıyorum. Annem bana ‘Oyuncu olmasan kusursuz bir temizlikçi olurdun’ der hep. Bir de garip meraklarım var hayatta. Sıva çekmeyi öğrenmek istiyorum mesela, ‘Fayans ustası olsam çok müthiş olur’ diye düşünüyorum” diyerek izleyicileri güldürdü.

Senaryo yazmak istiyorum

Ezgi Mola sohbet sonunda tüm açıklığıyla bir üzüntüsünü de katılımcılarla paylaştı. “Senaryo yazamıyorum diye çok üzülüyorum. Keşke yazabilsem, anlatabilsem. Meryl Streep’in ‘Şüphe’ filmi gibi bir filmde oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Olacağına inanarak yaşıyorum ama olmazsa bu umutla öleceğim, kaydedin bunu. İşimi çok seviyorum ve dünyada hiçbir şeyin imkansız olmadığını düşünüyorum” dedi.

OKU ➤  İzdivaçta gelin adayı Esin, damat adayının kapısına dayandı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın