Ana Sayfa Eğlence Müzik Zara Eşkıya’ya ‘Gönül Dağı’ ile damga vurdu

Zara Eşkıya’ya ‘Gönül Dağı’ ile damga vurdu

Şarkıcı Zara’nın, 'Tipi’nin sevgilisi 'Gönül' karakteriyle kadrosuna dahil olduğu ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi, reytinglere ve sosyal medyaya damgasını vurdu.

PAYLAŞ

Zara Eşkıya’ya ‘Gönül Dağı’ ile damga vurdu… Şarkıcı Zara’nın, ‘Tipi’nin sevgilisi ‘Gönül’ karakteriyle kadrosuna dahil olduğu ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi, reytinglere ve sosyal medyaya damgasını vurdu.

Zara’nın ‘Gönül Dağı’ türküsünü seslendirdiği sahnede, üzerindeki pardesüyü çıkarmamasıyla bilinen ‘Tipi’ karakteri, Gönül’ü görünce ilk kez üstünü çıkardı.

Türküyü dinlerken gözyaşı döken ‘Tipi’nin, iyi olup olmadığını soran ‘İlyas’a, “Gönül dağım yıkılı İlyas” şeklindeki cevabı dikkati çekti.

Reytinglerde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, Twitter’da Trending Topics (en çok konuşulanlar) listesine girdi. Zara, seslendirdiği türkünün yanı sıra oyunculuk performansıyla da izleyenlerden tam not aldı.

Zara Eşkıya’ya ‘Gönül Dağı’ ile damga vurdu… Şarkıcı Zara’nın, ‘Tipi’nin sevgilisi ‘Gönül’ karakteriyle kadrosuna dahil olduğu ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi, reytinglere ve sosyal medyaya damgasını vurdu.Reytinglerde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, Twitter’da Trending Topics (en çok konuşulanlar) listesine girdi. Zara, seslendirdiği türkünün yanı sıra oyunculuk performansıyla da izleyenlerden tam not aldı.
Zara Eşkıya’ya ‘Gönül Dağı’ ile damga vurdu… Reytinglerde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, Twitter’da Trending Topics (en çok konuşulanlar) listesine girdi. Zara, seslendirdiği türkünün yanı sıra oyunculuk performansıyla da izleyenlerden tam not aldı.

66.Bölüm özeti:

Masanın kurucularından Rüstem’in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır. Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem’in şüpheci tavrı son bulmaz. Şüphecilik konusunda Ünal Kaplan’ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur. Rüstem’in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir. Davut ise Hızır gibi fevri davranmak istemez. Bu durum da Ünal’ı kuşkuya düşürür.
İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler vardır. Serkan, Vehbi’nin elinden kaçırdığı Cemil’in işbirlikçisini yakalayarak elini kuvvetlendirir. İlker’in Serkan ile olan ortaklığı da başına iş açacaktır.
Bu sırada Çakırbeyli hanesi de oldukça gerilir. Davut’un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre burada saklanmak zorunda kalırlar. Meryem’in Ceylan ile Ünal’ın arasını yapma çabaları ise devam eder.

OKU ➤  Survivor Sabriye'den Sedat'a şok cevap!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın