PAYLAŞ

Yunus Günçe Survivor’dan sonra farklı biri oldu

Yunus Günçe Survivor’dan sonra imaj değiştirdi. Şık giyimiyle dikkatleri üzerine çeken Yunus Günçe, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı.

Günçe, İstinyePark AVM’de kısa bir alışveriş turu attıktan sonra Zuma Restaurant’ta geçerek, dostlarıyla yemek eşliğinde sohbet etti.

Geçtiğimiz yıl ‘Survivor’ yarışmasına damga vuran yarışmacılarından Yunus Günçe, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.

Yunus Günçe kimdir?

Yunus Günçe (d. 1976, Almanya), Türk sinema-dizi oyuncusu, sunucu, DJ ve komedyen. Aslen Trabzonludur.

Number One TV’da başlamış olduğu DJ’lik kariyerine Radio Hot’ta devam etmiştir. TRT 1 de Uçurtma adlı çocuk programı sunuculuğu yapmıştır. Hot TV’de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV’de devam etmiştir. TRT 1’de yayınlanan Koçum Benim adlı okul dizisinde Gökhan (Çekirge) karakterini canlandırmıştır.

Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapmıştır ayrıca pek çok markanın reklam filmlerinde seslendirme yapmıştır. Mustafa Altıoklar’ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filminlerde rol almıştır.

Türkiye’nin çeşitli kulüplerinde DJ olarak Müzik yapmaktadır.Şu anda Asmalı mescit Novo’da Salı geceleri çalmaktadır.

Yunus Günçe , kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır.2011 itibariyle Cnn Türk’te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve moderatörlüğünü yapmıştır.Ayrıca Trt Spor kanalında Sporaktif programını sunmuştur.

Yunus Günçe, ayrıca Survivor 2016 ünlüler takımında yer almıştır ve Survivor’da yedinci olmuştur.

OKU ➤  Eski ve Yeni Eş Bir Arada

Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe şu anda İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izleyenleri ile buluşmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın