PAYLAŞ
RED BULL JUMP AND FREEZE ETKİNLİĞİ, ERCİYES KAYAK MERKEZİ TEKİR KAPI’DA EKSİ 11 DERECEDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yılın en soğuk ve en havalı havuz partisi

Yılın en soğuk ve en havalı havuz partisi Red Bull Jump and Freeze, Erciyes Kayak Merkezi Tekir Kapı’da gerçekleşti.

-11 derecede eğlence ve yaratıcılığı buluşturan yarışmada yarışmacılar kendi tasarladıkları ejderhadan köpek balığına, uzaylıdan renkli çizgi film karakterleri Minions’a kadar birçok eğlenceli kostüm ve ekipman ile buz gibi suyla dolu havuza aldırış etmeden atlayışlarıyla jüriyi etkilemeye çalıştı. Müge Boz, Yunus Günçe, Merve Oflaz, Ferman Akgül ve Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu gibi birbirinden ünlü jüri üyeleri katılımcıların-11 derecede gerçekleşen performanslarını değerlendirdi.


Kış sporlarıyla eğlenceyi bir araya getiren, Red Bull Jump and Freeze, Erciyes Kayak Merkezi, Tekir Kapı’da düzenlendi. Ejderhadan, Minions’a kadar birçok eğlenceli kıyafetle performanslarını sergileyen 30 takım ve toplamda 46 yarışmacı ünlülerden oluşan jüriyi atlayışlarıyla etkilemeye çalıştı.
Kendine has kostümleriyle rampadan uçup soğuk suya dalan yarışmacılar, Ferman Akgül, Müge Boz, Yunus Günçe, Merve Oflaz ve Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu gibi birbirinden ünlü isimler yer aldığı jüri tarafından değerlendirildi. Red Bull Jump and Freeze’de jüri puanlamayı yaparken belli kriterleri dikkate aldı. Kostüm seçimi, atlayış performansı ve seyircinin tepkisi jürinin puanlarını belirledi.

RED BULL JUMP AND FREEZE ETKİNLİĞİ, ERCİYES KAYAK MERKEZİ TEKİR KAPI’DA EKSİ 11 DERECEDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Birbirinden başarılı katılımcıların yarıştığı Red Bull Jump and Freeze’de birinciliği Yumurtasını Kıran Civciv isimli takımdan Sabri Sarıyeroğlu kazanırken, ikinciliği NASA takımından Umut Öğücü elde etti. Muhammed Mustafa Karagöz de İkisi Bir Arada takımı ile üçüncü oldu. En iyi kostüm ödülünü ise Thor Yıldırımların Efendisi ile Dinçer Kaymak kazandı.

OKU ➤  Murat Boz geçmiş olsun demedi

Red Bull Jump and Freeze’in medya sponsoru Listelist’in kullanıcılarının oyuyla bir takım da 1 adet VR Gözlük sahibi oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın