PAYLAŞ

Yeşim Ceren Bozoğlu nasıl kilo verdi?

Her ünlünün bir derdi var. Kiminin kilosu fazla kimi yese de içse de kilo alamıyor. Kiminin estetik takıntısı var. Kiminin marka… Kısaca ünlüysen derdin var. Yeşim Ceren Bozoğlu’nun derdi kilolarıylaydı.

Fazla kilolarıyla başı dertte olan Yeşim Ceren Bozoğlu, uyguladığı diyetle eridi.

Son olarak ‘O Hayat Benim’ ile izleyici karşısına çıkan ve rolü için 30 kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu, diziden ayrıldıktan sonra sıkı bir diyete başladı.

Fazla kilolarından hızla kurtulan Yeşim Ceren Bozoğlu sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla büyük beğeni topladı.

Fazla kilolarından hızla kurtulan oyuncu sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla büyük beğeni topladı.

Yeşim Ceren Bozoğlu, geçtiğimiz yıllarda da bir spor merkezi aracılığı ile 21 günde 7 kilo vermişti.

Yeşim Ceren Bozoğlu nasıl kilo verdi?

Yeşim Ceren Bozoğlu, geçtiğimiz yıllarda da bir spor merkezi aracılığı ile 21 günde 7 kilo vermişti.

Fazla kilolarıyla başı dertte olan Yeşim Ceren Bozoğlu, uyguladığı diyetle eridi.

Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir?

Yeşim Ceren Bozoğlu (d. 29 Temmuz 1974, Ankara), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen, seslendirme sanatçısı, eğitmen.

Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, sanat yaşamına tiyatro ile başladı.

Tek kişilik oyun

Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Mezun olduğu yıl oynadığı tek kişilik “Kadınlar” adlı oyun ile Cumhuriyet Gazetesi ve Ayşegül Yüksel tarafından yılın genç kadın oyuncusu seçildi.

Devlet Tiyatrosu, Şehir Tiyatroları, Duru Tiyatro gibi topluluklarda yer alan sanatçı, yönetmenlik de yaptığı tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır.

OKU ➤  Beş dilde aşk konseri! Elif Melda Yılmaz kimdir?

Usta oyuncularla çalıştı

Tarık Akan, Haluk Bilginer, Güven Kıraç, Mazhar Alanson, Mehmet Aslantuğ, Zuhal Olcay, Oktay Kaynarca, Mehmet Ali Alabora, Emre Kınay, Hülya Avşar, Nejat İşler gibi her dönemin ünlü oyuncuları ile dizi ve filmlerde çalıştı.

Bahtıkara

Semih Kaplanoğlu, Ömer Uğur gibi ünlü yönetmenler ile çalıştı. Sayısız kısa filmde oynadı. Geniş Aile dizisinde Domuşuk Sevim karakterini canlandıran Bozoğlu’nun başrolünü oynadığı ve İpekyolu Film Festivali’nde “en iyi film “ödülünü kazanan, Türkiye’de bir ilk olan doğaçlama sinema filmi “Bahtıkara” da 21 Mayıs 2010 tarihinde vizyona girdi.

Oyunculuk dersleri veriyor

Ayrıca profesyonel olarak oyunculuk koçluğu konusunda Türkiye’nin en tanınan ismi olan başarılı oyuncu Duru Tiyatro’da Türkçe, bir başka kursta İngilizce oyunculuk dersleri veriyor.

Kliplerde oynadı

Mirkelam’ın Asuman Pansuman ve Rober Hatemo’nun Doludizgin adlı kliplerinde de oynamıştır. 2 Eylül 2007 yılında oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ile evlenmiştir. 2010 yılında eşinden ayrılmıştır.

Misafir filmi vizyona girmedi

Lale Mansur, Halit Ergenç ile birlikte Misafir isimli bir film çekmiştir. Film henüz vizyona girmemiştir.

Dersimiz oyunculuk

Oyunculuk hakkındaki deneyimlerini paylaştığı “Dersimiz Oyunculuk” isimli bir kitap yazmıştır. Geniş Aile ekibinden izin alarak Canım Babam adlı diziye geçti.

O dizi bitince, TRT 1’de Elde Var Hayat adlı dizide Müdür muavini Zehra Öğretmen rolünde oynadı.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın