PAYLAŞ

Türkiye’nin önde gelen modellerinden ve Hacı Sabancı ile yaşadığı beraberlikle magazin gündeminin ve cemiyet hayatının her zaman zirvesinde olan Özge Ulusoy, ilham veren stilini moda severlerin beğenisine sundu. Özge Ulusoy, Dolap App’te açtığı dolabıyla ulaşılabilir modanın kodlarını paylaşıyor; dolabındaki kıyafetleri satışa sunuyor.

Özge Ulusoy’un dolabının dikkat çeken stil kodlarıysa şöyle:

Özge’nin favorileri topuklu botlar! Topuk boyu yüksek botlar, kış günlerinde dar paça pantolonlar kadar mini – maksi elbiselere de tamamlayıcı oluyor.

Zarif ve minimal elbiseler: Özge Ulusoy ayakkabıda olan iddiasını minimal ve özgün elbiselerle tamamlıyor. Mini boy ve maksi boy elbiselerinde sadelik ve kaliteli detaylar dikkat çekiyor.

Yeni Trend! İkinci El Güvenilir Alışveriş

İkinci El Güvenli Alışveriş Artık “Yeni” Moda oldu, binlerce trend sahibi dolap; yeni sahipleri için satışa sunuldu. Tüketici dostu satışı destekleyen Dolap.com, dijitalin yeni alışveriş kültürünü belirliyor. Dolap.com; hızlı ve kolay ürün yükleme, pazarlık yapmayı kolaylaştıran teklif özelliği ile kullanıcı dostu deneyimi üst düzeyde sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen modellerinden ve Hacı Sabancı ile yaşadığı beraberlikle magazin gündeminin her zaman zirvesinde olan Özge Ulusoy, ilham veren stilini moda severlerin beğenisine sundu.

OKU ➤  21 Mayıs 2017 Pazar Reytingleri

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın