PAYLAŞ

Yeni sezonda tehlikede olan yabancı diziler. Önümüzdeki sezon için takvimini hazırlamaya başlayan kanallar, performanslarından memnun olmadıkları yapımlara bir bir veda etmeye başladı. Son olarak Rosewood ve Sleepy Hollow’un yeni sezonlarının olmayacağı duyuruldu. İşte, yabancı dizi izleyenler ve yeni yabancı dizi arayanlar için yeni sezonda geleceği belli olmayan o diziler… (ntv)

Gotham: Batman hikayesine farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Gotham, seneler içinde yarattığı kitleyi koruyamayan yapımlardan biri oldu. Bir bir gelen X-Men serilerini ve onunla yola çıkan dizilerin iptal edildiği gerçeğini göz önüne alırsak; Gotham için ne kadar parlak bir gelecek var bilemiyoruz.
The Originals: Hala yeni sezon onayını alamayan The Originals’ın en büyük şansı, The Vampire Diaries’in bitmesinin ardından ne izleyeceğini bilemeyen seyircileri çekmesi… Bakalım The CW diziye bu şansı verecek mi?
Blindspot: Ekranlara hızlı bir giriş yapan Blindspot, ilk sezondan ikinci sezona %40 izleyici kaybetti. NBC diziden vazgeçmeden önce yeni saat aralıkları deneme yoluna gitti. Umalım ki işe yarasın.
Elementary: İlk sezonunde bölüm başına 10 milyon izleyiciye ulaşan Elementary, bugün güçlükle beş milyon izleyici toplayabiliyor. Bu kritik düşüş dizinin geleceğini de karartıyor.
The Last Man on Earth: Fox’un bünyesindeki en düşük reytinge sahip komedi dizisi The Last Man on Earth. Daha fazla açıklamaya gerek var mı?
Once Upon A Time: Fantastik bir masal dünyasından seslenen Once Upon A Time da reytinglerin esiri olan yapımlardan. Eğer yedinci sezonda hikaye ciddi bir ilgi uyandırmazsa, diziye veda etmemiz gerekebilir.
Quantico: İkinci sezonunda %45 oranında izleyici kaybına uğrayan Quantico’nun kaderi American Crime’ın performansına bağlı. Eğer American Crime’ın reytingleri düşerse Quantico yoluna devam edebilir.
Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.: Bütçesiyle izlenme oranları bir türlü uyuşamayan Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyor.
OKU ➤  Arda Kural setlere geri döndü!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın