PAYLAŞ

Yeni bir aşk mı? Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?

“Bu Şehir Arkadan Gelecek”in başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu ile “Filinta”daki rolüyle tanınan Ceyhun Ergin, yeni bir aşka yelken açtı.

Ünlü çift, ilk kez önceki gün Zorlu Center’da görüntülendi.

Uzun süre mekanda oturan ve sohbet eden çift, AVM içinde el ele yürüdükleri anda fotoğraflarının çekildiğini fark edince, ayrılmak zorunda kaldı.

Gazetecilerin aşk sorularına gülümsemekle yetinen sevgililerin iki aydır birlikte olduğu öğrenildi.

İkili, daha sonra otomobillerine binerek Zorlu’dan ayrıldı.

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?

Leyla Lydia Tuğutlu (d. 29 Ekim 1989, Berlin) Türk model, oyuncu ve 2008 Türkiye Güzelidir. Berlin’de doğdu. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır. İlk okula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuar da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Es-Es dizisinde İrem karakterini canlandırdı. Atvde yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı.

Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmşıtır. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaşmıştır.Sonra ise Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini canlandırdı. Şu anda Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinde Derin karakterini canlandırmaktadır.

OKU ➤  Tolga Savacı hobisini işe çevirdi

Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu. Türkiye’nin en güzel kızına tacını, yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton taktı. 12 Aralık 2008 tarihinde Türkiye’yi Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde yapılan Miss World yarışmasında temsil etti.

2005’te Best Model of Turkey yarışmasında Best Promising seçilerek 2006’da Çin’de yapılan Miss Tourism Queen International’da ‘Princess’ ödülüne layık görülmüştür. Fashion TV Moda Oskarları 2007’de “Gelecek vaad eden model” seçildi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın