PAYLAŞ
yaşamak güzel şey
14 Nisan’da vizyona girecek olan Müfit Can Saçıntı’nın yeni filmi Yaşamak Güzel’in merakla beklenen fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Yılın en duygusal komedi filminin fragmanı, izleyenlerden tam not aldı. Saçıntı’nın “İzleyenler kendini iyi hissedecek” dediği filmin fragmanında verilen mesajlar bir hayli ses getirdi.
İŞTE FRAGMANI
Müfit Can Saçıntı’nın 14 Nisan’da sinemaseverlerle buluşturacağı yeni filmi “Yaşamak Güzel Şey” in merakla beklenen fragmanı yayınlandı. Yılın en duygusal komedi filminin fragmanı izleyenlerden tam not aldı.

FRAGMANDAKİ MESAJLAR DİKKAT ÇEKTİ!

Saçıntı’nın “İzleyenler kendini iyi hissedecek” dediği Yaşamak Güzel Şey, fragmanında verdiği mesajlar ile dikkat çekti.
Filmin, hayatı sorgulayan ve yaşamın güzelliklerini keşfetmemizi sağlayan mesajları sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.
Yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adam olan Müfit’in, başına gelen talihsiz bir olay ile başkaldıran bir anti kahramana dönüşmesini ve yaşamın güzelliklerini keşfetmesini konu alan filmin yönetmenliğini de Müfit Can Saçıntı üstleniyor.
Yapımcılığını Artistik Film’in üstlendiği Yaşamak Güzel Şey’in oyuncu kadrosunda Saçıntı’ya, Yasemin Çonka, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan, Renan Bilek, Onur Dilber, Merve Hazer, Bahar Süer, Fulden Akyürek, Nihan Tarhan, Nihan Taşyürek,Ali Çoban ve Fatih Koyunoğlu, SeyithanÖzdemir ve Özgür Şahbaz eşlik ediyor.

DİKKAT ÇEKEN MESAJLAR

“MUTLULUĞUN FORMÜLÜ OLSA BU KAPİTALİST SİSTEM ŞİŞELEYİP SATARDI”

“NİYE BÜTÜN AŞKLAR EZBERE YAŞANIYOR. BÜTÜN SEVGİLİLER AYNI ŞEYİ YAPMAK ZORUNDA MI TOPLU SÜNNET TÖRENİ GİBİ?”

OKU ➤  Zafer Algöz'ün trajikomik anılarının yer aldığı kitap çıktı

“BEN, ÖZGÜR EĞİTİMDEN YANAYIM.ARŞİMED’İN DİPLOMA NOTU KAÇ?”

“BEN İTİRAZ EDERSEM SİSTEMİN DEĞİŞECEĞİ KESİN DEĞİL; AMA KİMSE İTİRAZ ETMEZSE DEĞİŞMEYECEĞİ KESİN.”

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın