PAYLAŞ

Yanlış alarm, bebek yok! Oyuncu Murat Yıldırım, Faslı eşi İmane Elbani ile gezintiye çıktığı Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Dört ay önce hem Fas’ta hem de İstanbul’da düğün yaparak evlenen Murat Yıldırım-İmane Elbani çifti, bebek bekledikleri şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

El ele alışveriş turuna çıkan ikiliye, yemek yedikleri restoran çıkışı etraflarını saran Arap hayranları yoğun ilgi gösterdi. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen yabancı hayranlarını geri çevirmeyen Yıldırım, baba olacağı şeklinde çıkan iddiaları ‘yanlış alarm’ olarak değerlendirerek, “Öyle bir şey yok. Çocuğumuz olsun isterim tabii ki” dedi.

Yıldırım, bir süredir sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasıyla ilgili olumlu olumsuz tepkiler aldığını dile getirerek, “Reyting bu işin tepkisidir. Herkes her şeyi söyleyebilir. Eleştiri de olabilir” şeklinde konuştu.

Yakışıklı yuncu, model olan eşinin kariyerine devam etmesine sıcak baktığını da sözlerine ekledi.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HAMİLELİĞİNİ SAKLADIĞINA DAİR HABERLER ÇIKMIŞTI

HERKESDEN SAKLIYORLAR

Murat Yıldırım, geçen yıl Londra’da tanıştığı Faslı İmane Elbani ile Aralık ayında dünyaevine girmişti. Günaydın’dan Ömer Karahan’ın haberine önce İstanbul, ardından da Fas’ta düğün yapıp balaylarını da Uzakdoğu’da geçiren çift, şimdi yeni bir heyecan yaşıyor. İmane Elbani hamile! Fas güzeli olan İmane’nin hamilelik haberi çifti sevince boğdu.

Verdiği her röportajda “Çocuk sahibi olmak istiyorum. Çocuk olmazsa evlilik kurumunun bir manası yok” diyen Murat Yıldırım’ın büyük heyecan yaşadığı Elbani hamileliğin henüz çok başında olduğu için haberi sakladıkları öğrenildi.

OKU ➤  45’inci yılını kutluyor

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın