PAYLAŞ

Yağmur-Sabri Sarıoğlu çiftinden sürpriz Amerika kararı!

İnsanın futbolcuların kazandıkları parayı duyunca dudakları uçukluyor. Kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar büyük paralar kazanan futbolcular arasında Galatasaray’ın emektar sağ kanat oyuncu Sabri Sarıoğlu da var.

‘Sabri Reiz’ lakabıyla anılan ünlü futbolcu eşiyle birlikte sürpriz bir Amerika kararına imza attı ve birçok futbolcu gibi sahalardan kazandığını ticarete yatırmaya karar verdi.

Sarıoğlu, Şişhane’de satın alacağı binayı restore edip otele dönüştürecek. Bunun için de Sarıoğlu’nun cebinden 2.5 milyon Euro yani yaklaşık 8 milyon lira çıkacak. Önümüzdeki yıl faaliyete geçireceği otelin adının ‘Reiz Otel’ olacağı konuşuluyor.

Bu arada Sabri Sarıoğlu eşi yağmur sarıoğlu’nan Amerika’ya gönderdi. Eiyalet olarak California’yı seçen Sarıoğlu çifti Los Angeles’tan bir ev satın alma arayışı içindeler.

Sabri Sarıoğlu, eşi Yağmur Sarıoğlu’na aldığı Lamborghini ile de uzun süre gündemde kaldı. Ancak 2.5 milyon TL ödediği spor otomobili daha sonra tepkiler üzerine satıp, 565 bin TL değerinde Porsche Cayenne aldı.

OKU ➤  Bu hareketiyle gönülleri fethetti! Furkan Andıç kimdir?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın