PAYLAŞ

Bahar indirimiyle bazı oyunlar yarı yarıya ucuz. Her yıl düzenlenen Xbox Bahar İndirimleri başladı. İndirim etkinliği boyunca hem Xbox One hem Xbox 360 oyunlarına çok daha düşük fiyatlara sahip olabilmek mümkün olacak.

Bahar indirimiyle birlikte birçok popüler oyunda indirime dahil edilmiş.

Bununla birlikte Xbox Live Gold üyelerine özel indirimlerle birlikte bazı oyunlarda standart hesaplardan daha çok indirim bulunuyor.

Battlefield 1 %30 indirimdeyken Gold üyeleri toplamda %40 indirimden faydalanabiliyor.

Microsoft’un Bahar İndirimleri’yle bir hedefi de Gold üyeliklerini artırmak. Zira şuanda Gold üyesi olmak için aylık $1 ödemeniz gerekiyor.

Ama karşılığında size sağladığı indirimler bu bedeli mantıklı hale getirebilir.

Bununla birlikte Gold üyeleri her ay iki oyunu da ücretsiz oynayabiliyor.

Tabi ki bunun bazı sınırlandırmaları da var.

İndirimdeki bütün oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bahar indirimi 17 Nisan tarihine kadar devam edecek.

teknoformat.com

Xbox bahar indirimiyle bazı oyunlar yarı yarıya ucuz. Xbox, Microsoft firmasının oyun konsolu piyasasında pay sahibi olmak amacı ile ürettiği ve 25 Ekim 2001’de Kuzey Amerika’da, 22 Şubat 2002’de Japonya’da, 14 Mart 2002’de Avustralya’da ve 16 Nisan 2002’de Avrupa’da piyasaya sürdüğü bir konsoldur.

xbox nedir?

Xbox, Microsoft firmasının oyun konsolu piyasasında pay sahibi olmak amacı ile ürettiği ve 25 Ekim 2001’de Kuzey Amerika’da, 22 Şubat 2002’de Japonya’da, 14 Mart 2002’de Avustralya’da ve 16 Nisan 2002’de Avrupa’da piyasaya sürdüğü bir konsoldur.

Diğer oyun konsollarının çıkış tarihleri çok eskidir; fakat Xbox, piyasaya daha yeni girmesine rağmen piyasada kendine çok iyi yer edinmiştir.

Öte yandan, piyasada Playstation 2’nin kaldığı kadar uzun süre kalmamıştır.

OKU ➤  'İyi ki doğdun canım kocam'

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın