PAYLAŞ

Ve Nusret Survivor’da! Ekranın sevilen programı Survivor’ın yeni yayınlanacak bölümünde yarışmacıları büyük bir sürpriz bekliyor…

TV8’in ve ekranların en başarılı yarışma programlardan biri olan Survivor’ın 81. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler bu sefer yemek ödülü için kıyasıya rekabete girecekler. Öte yandan bu bölümde yarışmaya Nusret konuk oluyor. Yarışmacıları “saltbae” hareketi ile selamlayan Nusret’in oyunu kazanan takıma et ziyafeti vermesi bekleniyor.

“BENİMLE DOĞRU KONUŞ!”

Bir süredir araları kötü olan Ogeday ve Anıl, ödül oyunu esnasında geriliyorlar. Anıl’ın “Artistlik yapıyorsun.” sözlerine iyice gerilen Ogeday, “Bak benimle lütfen doğru konuş!” diyerek karşılık veriyor. Öte yandan oyun esnasında Elif, talihsiz bir kaza geçiriyor.

NUSRET GÖKÇE KİMDİR?

1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Nusret Gökçe, maden işçisi bir babanın 5 evladından birisidir. Henüz iki yaşındayken ailesiyle birlikte Erzurum’dan Darıca’ya göç eden Nusret, maddi sebepler dolayısıyla Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nu altıncı sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır.

Meslek hayatına Bostancı’daki kasaplar çarşısında başlayan Nusret, uzun bir süre kasp çıraklığı yapmıştır. Büyük bir kasap dükkanında 10 ustayla aynı anda çalışan Nusret, günde 18 saat aktif olarak çalışmıştır. Et doğramadaki profesyonelliğini dar zamanda çok iş yapma konusuna borçlu olan Nusret, ilk olarak 2007 yılında İstinye Park’ta açılan kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlamıştır. Bu deneyimin ardından Dünya üzerindeki diğer restoran konseptlerini görmek isteyen genç girişimci, Arjantin’e doğru yola çıkmıştır.

OKU ➤  Coşkun Göğen Ameliyattan Çıktı

Cebindeki son parası ve kredi kartından çektiği 7 bin TL ile gittiği Arjantin’de kasapları ve restoranları gezen Nusret, sektör hakkında fikir edinmeyi başarmıştır.

Türkiye’ye döndüğünde aynı işyerinde çalışmaya devam eden Nusret, bu deneyimleri işine aktarmayı başarmıştır. ‘Lokum’, ‘Ceviz’, ‘Kafes’ gibi ğişmiş et türlerini ilk kez kendisinin yaptığını iddia eden dünyaca ünlü restoran sahibi, bu kez yeni deneyimler için Amerika’ya gitmeyi kafasına koymuştur. Zor şartlar altında aldığı üç aylık Amerika vizesinin ardından New York’un en bilindik dört restoranında para almadan çalışmış ve yaptığı mönü New York Times’da yayınlanmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın