PAYLAŞ

Ünlü televizyoncunun evi kurşunlandı. İrfan Değirmenci’nin evi kurşunlandı! Serseri kurşun ihtimali üzerinde duruluyor.

Anayasa değişikliği referandumunda ‘hayır’ oyu vereceğini açıklandıktan sonra Kanal D ile yolları ayrılan ve gündem olan İrfan Değirmenci’nin evi sabaha karşı kurşunlandı.

Olayı sosyal medya hesabından duyuran Değirmenci şu ifadeleri kullandı:

“Sabaha karşı evim kurşunlandı. Polis inceledi sağolsun, zabıt tutuldu. ‘Serseri kurşun’ ihtimali üzerinde duruyorlar. İyiyim. Telaşlanmayın.”

İrfan Değirmenci, şunları söyledi:

“Saldırı gece 02.30 civarı gerçekleşti. O sırada uyuyordum. Silah sesi üzerine kalktım ve penceredeki kurşun izini görmemin ardından polisi aradım. Yaptıkları incelemeler sonrasında serseri kurşun olabileceğini söylediler ki ‘İnşallah serseri kurşundur’ bu saldırıdan dolayı programlarımı iptal etmedim ‘Bir uyuyup uyanalım’ adlı kitabın imza günü için Adana’ya gidiyorum.”

Ünlü televizyoncunun evi kurşunlandı. İrfan Değirmenci’nin evi kurşunlandı! Serseri kurşun ihtimali üzerinde duruluyor. Anayasa değişikliği referandumunda ‘hayır’ oyu vereceğini açıklandıktan sonra Kanal D ile yolları ayrılan ve gündem olan İrfan Değirmenci’nin evi sabaha karşı kurşunlandı. Olayı sosyal medya hesabından duyuran Değirmenci şu ifadeleri kullandı: “Sabaha karşı evim kurşunlandı. Polis inceledi sağolsun, zabıt tutuldu. ‘Serseri kurşun’ ihtimali üzerinde duruyorlar. İyiyim. Telaşlanmayın.”
OKU ➤  Pargalı Vatanım Sensin'de! İzle

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın