PAYLAŞ

Ünlü şarkıcı Buray, Ankara’da Nata Vega AVM’de sevenleriyle bir araya geldi.

İmza günü ve mini bir konserle, Ankara’daki sevenleriyle buluşan şarkıcı Buray, “Ankara benim için çok özel bir şehir. Her fırsatta sık sık gelmeye çalışıyorum” dedi.

ÜNLÜ ŞARKICI BURAY, NATA VEGA AVM’DE SEVENLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.
ÜNLÜ ŞARKICI BURAY, NATA VEGA AVM’DE SEVENLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.

Ankara’da büyük bir fan kitlesinin olduğunu söyleyen Şarkıcı Buray, “Ankara’yı özlemişim, buranın dinleyicisi benim için özel, Ankara’da çok büyük bir fan kitlesi var. İmza günümüz oldu Nata Vega Alışveriş merkezinde. Keyifli geçtiğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.
Konserde 18 Mart’a özel Çanakkale türküsünü de seslendiren Buray’ı çok sayıda Ankaralı izledi.

 

BURAY KİMDİR?

15 Haziran 1984 tarihinde dünyaya gelen Buray asıl ismi Buray Hoşsöz olan başarılı şarkıcı, aslen Lefkoşalıdır. Kıbrıs Türkü olan Buray pop sanatçısıdır.

Söylediği şarkılar ile kısa sürece popüler olan Buray ilk olarak 2015 yılında “İstersen” popüler olmuştur. Daha sonrasında “Sen Sevda Mısın” şarkısını çıkaran Buray 2016 yılında “Kimsenin Suçu Yok” şarkısıyla müzik listelerinde başa oturmuştur. Son olarak “Aşk Mı Lazım” şarkısını çıkaran Buray hayranlarından güzel yorumlar almayı başarmıştır.

1.70 boyunda ve 70 kilo ağırlığında olan Buray sempatik ve sıcak kanlılığı ile geniş bir hayran kitlesi oluşturmuştur.

Üniversite eğitimini  “Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Bölümü” de tamamlayan Buray kariyerinin ilk yıllarında Haluk Levent, Kuzey, Rober Hatemo, Soner Arıca, Gökhan Tepe, Berksan, İzel gibi birçok sanatçıya Kıbrıs konserlerinde gitarist olarak eşlik etmiştir.

OKU ➤  Mustafa Ceceli'den ayrılık sonrası açıklama

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın