PAYLAŞ

Ünlü oyuncudan 5 dilde aşk konseri!

Fox TV’de yeni yayınlanmaya başlayan Esaretim Sensin dizisinde oynadığı Alev rolüyle dikkatleri üzerine çeken tiyatro oyuncusu Elif Melda Yılmaz, yirmi yıldır müzikallerde sergilediği ödüllü performanslarının ardından, Eskişehir Senfoni Orkestrası eşliğinde ilk solo konserini verecek.

Kanlı Nigar ve Lüküs Hayat ile tiyatro severlerin sevgisini kazanan oyuncuyu, geçen sezon boyunca Kurtlar Vadisi Pusu da başarıyla canlandırdığı Ajan Meryem rolü ile ekranlarda görmüştük.

Beş Dilde Aşk başlığıyla, Türkçe, Rumca, İspanyolca, Fransızca ve İngilizce aşk şarkılarından oluşan bir program hazırlayan sanatçı, şef Aytuğ Ülgen yönetimindeki Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası eşliğinde, 17 Şubat 2017 Cuma günü saat 20:00 de Eskişehir Sanat ve Kültür Sarayı konser salonunda müzikseverlerle buluşacak.

Elif Melda Yılmaz kimdir?

Elif Melda Yılmaz Türk Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu. 1977 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta öğretimini Eskişehir’de tamamlayan sanatçı, ilkokul yıllarından itibaren müzik ve halk dansları ve radyo programcılığı üzerine profesyonel çalışmalar yaptı.

2000 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının kurucu oyuncuları arasında yer aldı.

2013 yılında Kanlı Nigar oyunundaki performansıyla Çağdaş Gazeteciler Derneği ve 4. Sadri Alışık Anadolu Tiyatro Ödülleri jürisi tarafından Yılın Kadın Sanatçısı ve Müzikal Dalında Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu ödüllerine layık görüldü.

OKU ➤  İpek Tanrıyar baygınlık geçirdi
Elif Melda Yılmaz, yirmi yıldır müzikallerde sergilediği ödüllü performanslarının ardından, Eskişehir Senfoni Orkestrası eşliğinde ilk solo konserini verecek.
Elif Melda Yılmaz Türk Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu. 1977 yılında Eskişehir’de doğdu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın