PAYLAŞ

30. Uluslararası Tüketici Zirvesi Ödülleri sahiplerini buldu.

Çırağan Sarayında gerçekleşen ‘2017 Lobin Consumer Quality Awards’ 30. Uluslararası Tüketici Zirvesi Ödüllerinde ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Pop Sanatçısı’ ödülünü ünlü manken ve şarkıcı Tuğçe Aral aldı. Başarıdan başarıya yükselen tescilli güzel, şarkıcılık kariyerindeki ilk ödülünü de almış oldu. Mankenlik kariyerinde birden fazla tescile sahip olan taçlı güzellerden Tuğçe Aral şarkıcılıktaki başarısını da aldığı ödül ile göstermenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Ünlü model güzelliği ve zarafetiyle gecenin ilgi odağı oldu.

Tuğçe Aral kimdir?

2012 yılında katıldığı güzellik yarışması ile adını duyuran, bu yarışma sayesinde Türkiye’nin”bayan bacak” ünvanına sahip ünlü mankeni Tuğçe Aral kimdir?

Modelliğin yanı sıra şimdilerde şarkıcılığa soyunan güzel mankenin kariyeri ve özel hayatına dair merak edilenleri sizler için araştırdık. Türkiye’nin en uzun bacaklı modellerinden biri olan, katıldığı her yarışmada derece elde ederek başarısına başarı katan Tuğçe Aral, 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul, orta okul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Aral, Çemberlitaş Kız Lisesi Yabancı Dil bölümünün ardından Kocaeli Üniversitesinde lisans eğitimine devam etti. Başarılı bir üniversite hayatı süresinde çeşitli kurumlarda stajyer İngilizce öğretmenliği yaparak hem iş hayatına hem de öğrenim hayatına katkı sağladı. Üniversite eğitiminin ardından bir süre daha İstanbul’da İngilizce öğretmenliği yapamaya devam etti. 2010 yılında çeşitli ufak çaplı defilelere çıkarak modellik kariyerine adım attı. Bu arada birçok tanınmış modacının  özel tasarım defilelerinde ve Houte Couture defilelerde podyuma çıktı. Profesyonel modellik kariyerine ise 2013 yılında katıldığı Best Model Of Turkey güzellik yarışması ile başladı.

Yarışmayı derece ile kazanan Tuğçe Aral, Türkiye’nin Best Swimsuit’i seçildi. Yarışmanın ardından Istanbul Fashion Week te defilelerinde podyuma çıktı. Yine aynı yıl Tiyatro/Diksiyon ve Sunuculuk kurslarına giderek eğitim aldı. Son olarak 2014 yılında Miss Freedom Of Turkey yarışmasına katıldı. Yarışmada dereceye girerek birinci seçildi. Daha sonra Balkanlarda düzenlenen 2 ayrı modellik yarışmasının jüriliğini yaptı. Modellik kariyeri boyunca hem yurt içi hem de yurt dışında birçok ünlü markanın katalog çekimlerinde ve defilelerinde boy göstermiştir.

30. ULUSLARARASI TÜKETİCİ ZİRVESİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın