PAYLAŞ
Ünlü çift

Geçtiğimiz mart ayında nişanlanan ünlü oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 29 Haziran’da Sarıyer’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda nikâh masasına oturacak. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu’da geniş bir hayran kitlesine sahip olan gözde çiftin düğününe çok sayıda Arap iş adamı sponsor olmak istemiş ve ikiliye Dubai’de nikâh masasına oturmayı teklif etmişti. Bütün bu teklifleri geri çeviren Burak Özçivit, düğünü kendisinin yapacağını söyledi.

KESENİN AĞZINI AÇTILAR

Ünlü oyuncu, düğün için kesenin ağzını açtı. Ünlü oyuncular, Sarıyer’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda bir ömür mutluluğa ‘evet’ diyecek… Çiftin Boğaz’a nazır düğünlerinin maliyeti kişi başı 600 lira civarında olacak. Evcen ve Özçivit’in düğünlerini yurt dışı yerine İstanbul’da yapmaları, hayranları tarafından takdirle karşılandı.

Fahriye Evcen kimdir?

4 Haziran 1986 yılında dünyaya gelen Fahriye Evcen Almanya doğumludur. Türk sinema ve dizi oyuncusu Fahriye Evcen Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle popüler olmuştur.

Bir çok dizi ve filmde rol alan Fahriye Evcen, Burak Özçivit ile birliktedir.

Çocukluğu Almanya’da geçiren güzel oyuncu Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okurken dizi teklifleri almış ve okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul’a yerleşmiştir.

Fahriye Evcen’in yer aldığı projeler

2005 yılında Asla Unutma rol aldı
2006 yılında Hasret rol aldı
2007 yılında Cennet rol aldı
2008 yılında Aşk Tutulması rol aldı
2010 yılında Yaprak Dökümü, rol aldı
2010 yılında Takiye:Allah Yolunda rol aldı
2011 yılında Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak rol aldı
2011 yılında Yalancı Bahar, rol aldı
2012 yılında Evim Sensin,rol aldı
2012 yılında Veda, rol aldı
2013 yılında Çalıkuşu, rol aldı
2014 yılında Kurt Seyit ve Şura, rol aldı
2015 yılında Aşk Sana Benzer rol aldı

OKU ➤  Goran Bregovic selam gönderdi

Burak Özçivit kimdir?

Son zamanlarda büyük bir hayran kitlesine ulaşan Burak Özçivit yine adından söz ettirmeyi başardı. Aşk Sana Benzer filminin yayına girmesinin ardından büyük ilgi gördü. Ünlü oyuncunun kariyeri kadar hayatı da merak konusu oldu. 2003 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmaşında büyük başarı yakaladı ve medya sektörüne de bu yarışmayla birlikte girmiş oldu. Ardından 2005 yılında bir kez daha katıldığı Best Model of Turkey yarışmaşında birinci olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın