PAYLAŞ

Üç Kraliçe aynı reklamda!

Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası Enpara.com’un yeni reklam filminde yer alan Çağla Şıkel, Yüksel Ak ve Sinem Güven, Enpara.com’un neden ‘bankadan güzeli’ olduklarını anlattılar.

Ekim 2012’de QNB Finansbank tarafından kurulan Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası Enpara.com’un yeni reklam filminde Türkiye Güzelleri Çağla Şıkel, Yüksel Ak ve Sinem Güven bir araya gelerek yıllar sonra tekrar taç taktı.

Masrafsız, kolay ve hızlı bankacılık hizmetiyle ön plana çıkan Enpara.com’un neden ‘bankadan güzeli’ olduğunu anlatan güzeller, reklam filminde zarafetleriyle göz doldurdu.

Müşterilerinden EFT/havale, hesap işletim ücreti almayan, internetten ve cepten anında kredi sunan ve mevduata her zaman yüksek faiz veren Enpara.com, sunduğu bu faydalarıyla Türkiye güzellerinin de gönlünü fethediyor!

Enpara.com’un yeni reklam filminde Türkiye Güzelleri Çağla Şıkel, Yüksel Ak ve Sinem Güven bir araya gelerek yıllar sonra tekrar taç taktı.

Enpara.commüşterisi olmak için www.enpara.com web sitesindeki kısa başvuru formunun doldurulması yeterli. Ardından müşteri danışmanları tarafından adrese yapılan ziyarette bankacılık sözleşmesi imzalanıyor, banka kartı olan Encard teslim edilerek müşteri olma süreci tamamlanıyor. Böylece masrafsız ve kolay dijital bankacılık dünyasına adım atılıyor.

Enpara.com İmaj Filmi / Künye

Marka: Enpara.com

Reklamveren Temsilcileri: Ayşegül Sınar, Bilge Tütüncü Takmaz, Cansu Yeşiltepe

Ajans: Rabarba

Yaratıcı Ekip: Pemra Ataç Açıktan, Murat Yaylagül, Elif Özüdoğru, Özgür Güven, Ebru Karaman, Rıza Çankaya, CihanEryılmaz, Gizem Özover

Müşteri İlişkileri: İrem Akbaşak, Ezgi Sezar

Stratejik Planlama:OğuzSavaşan

Prodüksiyon:PelinÖnal, Duygu Demirkoparan

Medya Planlama/Satınalma: People

OKU ➤  Hızır Çakırbeyli ateş püskürdü

YapımEvi:25 Film/Bora Egemen

Mecra: TV, Açıkhava, İnternet

Sinem Güven Kimdir?

Doğum Tarihi : 1974
Doğum Yeri : İzmir
Boyu : 179 cm
Kilo : 59 kg
Burcu :
Vücut Ölçüleri : 91-61-91
Evlilikleri: Murat Ersönmez (2005 – 2015)

1974 İzmir doğumlu. İzmir DSİ takımında profesyonel olarak basketbol oynadı. Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu.

1995 yılında Türkiye Güzellik yarışmasında birinci oldu.

Modelliği bıraktıktan sonra takı yapmaya başlayan Güven, özel projeler ve moda çekimleri için kamera önünde yer almaya devam ediyor.

2005 yılında evlendiği Murat Ersönmez’den 14 ağustos 2015’te boşanma kararı alan güzel oyuncunun Defne adında bir kızı var.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın