PAYLAŞ

Türkiye Güzeli Sibel Demiralp kalp ameliyatı oldu (Özel Haber)

Mehmet Sarışın yazdı – Türkiye Güzeli Sibel Demiralp kalp ameliyatı oldu (Özel Haber) Bu haber Sibel Demiralp’in arkadaşı Zeynep Derin Şenyiğit’ten geldi.

Zeynep Derin Şenyiğit şunları yazdı:

Kardeşim, canımın içi, canımdan öte dostum, bitanem, herşeyim… Bugün üç saatlik bir operasyon geçirdi, odasında dinleniyor şimdi. Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Güzel kalbinin neticesi biriktirdiği güzel insanlar, ve bence zenginliğin ta kendisidir bu. Arayan,soran, desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler. Var olun hep.

Dünya Tiyatrolar gününde bize bir tiyatro oynadı ve sonunda seyircileri güldürmeyi başardı benim kardeşim. Varlığına şükürler olsun,sensiz günüm olmasın. Allah senden razı, her zaman yar ve yardımcın olsun… Beraberce güzel günlere…

Türkiye Güzeli Sibel Demiralp kalp ameliyatı oldu (Özel Haber) Bu haber Sibel Demiralp’in arkadaşı Zeynep Derin Şenyiğit’ten geldi.

Bu haberin öncesi

Modacı Mert Erkan’ın hazırladığı koleksiyonu ‘Fashion Week’ defilesinde tanıtmak için hazırlık yapan Demiralp, aniden fenalaştı ve ambulansla hastaneye kaldırıldı.

‘Fashion Week’ defilesine hazırlanırken aniden rahatsızlanan Sibel Demiralp, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Adanalı modelin sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama menajeri Asil Çağıl’dan geldi.

Asil Çağıl, anjiyo yapılan Sibel Demiralp’in sağlık durumunun iyi olduğunu ve hastanede dinlendirildiğini söyledi.

DEFİLEYE HAZIRLANIRKEN FENALAŞTI

‘The Queen of Eurosiya Güzellik Yarışması’nı kazanarak, Türkiye’ye bir ilk yaşatan, sonrasında da bu yıl ‘Perfect Models of Turkey (En İyi Türk Model)’ ödülünü kazanan Adanalı ünlü manken Sibel Demiralp’dan üzücü haber. Modacı Mert Erkan’ın hazırladığı koleksiyonu ‘Fashion Week’ defilesinde tanıtmak için hazırlık yapan Demiralp, aniden fenalaştı ve ambulansla hastaneye kaldırıldı.

OKU ➤  İbrahim Erkal'da önemli gelişme

ANJİYO YAPILDI DİNLENDİRİLİYOR

Güzel mankenle ilgili ilk açıklamada menajeri Asil Çağıl’dan geldi. Çağıl, “Sibel’in durumu şuan iyi. Kendisine anjiyo yapıldı ve gözetim altında tutulduğu hastanede dinlendiriliyor. Doktorlar defileye çıkmasına sağlık açısından risk oluşturacağı için izin vermiyor. Şuan için söyleyebileceğimiz tek şey, sağlık durumunun iyi olduğu. Gelişmeleri ilerleyen günlerde kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Kalp krizi geçiren Sibel Demiralp’ın son durumu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın