PAYLAŞ

Türkan Şoray 8 saat imza attı. Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray “Sinemam ve Ben” kitabının imza günü için İzmir’e gitti.

İzmir Kitap Fuarında binlerce seveni ile bir araya gelen Sultan, 8 saat boyunca kitap imzaladı, fotoğraf çektirdi ve hayranlarıyla bol bol sohbet etti.

Gördüğü olağanüstü ilgiden dolayı bir hayli mutlu olan Şoray, duygularını Instagram hesabından yaptığı 4 farklı paylaşım ile de dile getirdi.

Sultan yaptığı paylaşımlarda “Bugün İzmir Kitap Fuarı’ndaki imza günüm sekiz saat sürdü.

Türkan Şoray 8 saat imza attı. Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray “Sinemam ve Ben” kitabının imza günü için İzmir’e gitti.

Sevgili İzmirlilerin bana ve kitabıma gösterdikleri ilgi beni çok mutlu etti. Duygusal anlar yaşadım. Mutluluğum fotoğraflara yansıdı, sabırla saatlerce bekleyen İzmirlileri sevgiyle kucaklıyorum” cümlelerini kullandı.

Türkan Şoray’ın kitap fuarında sürpriz ziyaretçisi ise İlker Başbuğ oldu. Başbuğ “Türkan Şoray’ı da kitabını imzalarken görmek ayrı bir mutluluk oldu” dedi.

Şoray “Sinemam ve Ben” kitabı ile birlikte yakın zamanda bütün Türkiye’yi dolaşacağını ve düzenlenecek imza günleriyle birlikte sevenleriyle buluşacağını da belirtti.

OKU ➤  Ebru Şallı'ya Savcılıktan şok karar

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın