PAYLAŞ

Tüp bebek yapacaklara önemli uyarı! Şeker değil ham bal… Tüp bebek tedavisinde tüketilen şeker yumurta hasarına neden oluyor. İşlenmemiş ham bal ise başarıyı arttırıp, çiftlerin yüzünü güldürüyor.

Doğal yollardan anne-baba olamayan çiftler çareyi tüp bebek tedavisinde arıyor. Bu tedavi yönteminin başarıyla sonuçlanmasında ise beslenme önemli rol oynuyor.

Hormon bozucular arasında yer aldığı belirtilen şekerin, üreme üzerine birçok negatif etkisi olduğunu söyleyen uzmanlar, “Fazla şeker tüketimi, insülin direncini bozarak, yumurta hasarına neden olur” diyor.

HONEYCİ markasının Beslenme ve Diyet Uzmanı Emine Burun Güler, annelik hayali kuranlara şu uyarılarda bulunuyor:

ŞANSI YÜKSELTİYOR

“İşlenmemiş ham balın içeriğindeki vitamin, mineral ve enzimler; yumurta ve sperm kalitesini arttırır. Doğal yollarla bebek sahibi olamayan çiftlerin, kalitesi artmış yumurta ve sperm sayesinde tüp bebek şansını yükseltir. Şeker, yumurta hasarına sebep olduğu için, tüp bebek tedavisi görenler basit şeker tüketimini en aza indirmeli. Şeker ihtiyacını karşılamak için doğal şeker olan bal tüketilmesini tavsiye ediyoruz. Ancak günde 3 tatlı kaşığından fazla yenilmemesi gerekir.”

Bal gibi saf kalın, hayatınıza hile katmayın!

OKU ➤  Tüp bebek 2 arkadaş babalarını arıyordu! Sonuç bakın ne oldu?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın