PAYLAŞ
Tülin Şahin ve Memet Özer

Manken Tülin Şahin ile Memet Özer’in evlilikleri çatırdıyor mu? Özer’in evi terk ettiği iddia edildi.

“ARTIK GERİ DÖNÜŞ ZOR”

Posta’nın haberine göre 4 gün önce yaşanan tartışma sonrası Memet Özer’in evi terk etti. Tülin Şahin, Memet Özer çiftinin yakın arkadaşlarına “Zaten uzun süredir sorunlar vardı. Bu tartışma bardağı taşırdı. Artık geri dönüş zor” dediği öğrenildi. Çiftin çocuğu yok.

Tülin Şahin ve Memet Özer

DÜNYANIN EN İYİ 50 MANKENİ ARASINDA

Dünyanın en iyi 50 mankeni arasında gösterilen Tülin Şahin ve Memet Özer çifti arasında benzer bir sorun geçtiğimiz yıllarda da yaşanmıştı.

“HER AİLEDE KAVGA OLUR AMA…”

Memet Özer, ayrılık iddialarına “Her ailede kavga olur ama ayrılık diye bir şey yok” yanıtını vermişti.

TÜLİN ŞAHİN KİMDİR?

Tülin Şahin, Danimarka’nın Odense şehrinde doğdu ve çocukluğunu orada geçirdi. Bir alışveriş merkezinde keşfedildi ve ardından profesyonel mankenlik için 1998 yılında Paris’e gitti. Ailesinin memleketi olan Türkiye’ye Zeki Triko ile imzaladığı mankenlik işi için geldi. Ailesi Sivaslıdır. ABDli Ünlü manken Cindy Crawford’a aşırı benzerliğinden dolayı kendisi hem Türk hem de dünya basınında Sivaslı Cindy olarak anılmıştır.[2] Eşi Mehmet Özer ile çok sayıda hayır işinde bulunan ünlü manken, 2008 yılında kadınlara yönelik Tuliss adlı bir site kurdu.[3] Bunların yanı sıra konsept ve marka danışmanlığı ile birlikte freelance moda editörlüğü de yapmaktadır. Zayıflamak isteyen bayanlara yönelik beslenme ve diyet üzerine Sırlar, Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz? ve Kral Prens ve Fakir kitaplarını yazmıştır. 1986’da Olacak O Kadar’da, 1996’da Tatlı Kaçıklar dizisinde ve 1999’da Gece Şahinleri filminde rol almıştır.[4] 2004 yılında Acun Firarda’yı Acun Ilıcalı ile beraber sunmuştur.Karl Lagerfeld tarafından Turkish Beauty/Türk Güzeli olarak adlandırılan Tülin Şahin, İngilizce, Danca, İsveçce, Norveçce, Türkçe, Almanca ve Fransızca olmak üzere yedi dili çok iyi bilmektedir

OKU ➤  Ayrılık Nedeni Şiddet Mi?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın