PAYLAŞ
Tülin Şahin ile iş adamı Mehmet Özer

İş adamı Mehmet Özer, iş yaşamı ve Tülin Şahin’den boşanma nedenlerini anlatmak için röportaj verdi. Röportajda eski eşi için “Kontrol bağımlısıydı o nedenle ayrıldık” dedi.

“NE ALKOL PROBLEMİ NE ÇOCUK”

Mehmet Özer’e, “Alkol probleminden mi yoksa çocuktan dolayı mı ayrıldınız” diye soruldu. Ünlü iş adamı soruyu şöyle cevapladı: Alkol problemim yok. Tülin de ben de çocuk istedik ama olmadı. Asıl problemimiz Tülin’in kontrol bağımlısı olmasıydı. Ben ise tam tersi rahat bir adamım.

TÜLİN ŞAHİN KİMDİR?

Tülin Şahin 13 Aralık 1980 tarihinde Danimarka’nın Odense şehrinde doğdu. Çocukluğu Danimarka’da geçiren Şahin, bir alışveriş merkezinde düzenlenen aktivitede keşfedildi. Profesyonel anlamda mankenlik yapmak için 1998 yılında
Paris’e gitti. Türkiye’ye dönüşü ise Zeki Triko ile imzaladığı anlaşma ile olmuştur. Ünlü manken Cindy Crawford’a aşırı benzerliğinden dolayı kendisi hem Türk hem de dünya basınında Sivaslı Cindy olarak anılmaktadır.

Bunların yanı sıra konsept ve marka danışmanlığı ile birlikte freelance moda editörlüğü de yapmaktadır. Zayıflamak isteyen bayanlara yönelik beslenme ve diyet üzerine Sırlar, Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz?, Kral Prens ve Fakir kitaplarını yazmıştır. 1986’da Olacak O Kadar’da, 1996’da Tatlı Kaçıklar dizisinde ve 1999’da Gece Şahinleri filminde rol almıştır. Karl Lagerfeld tarafından Turkish Beauty/Türk Güzeli olarak adlandırılan Tülin Şahin, İngilizce, Danca, İsveçce, Norveçce, Türkçe, Almanca ve Fransızca olmak üzere yedi dili çok iyi bilmektedir

OKU ➤  Güzel oyuncu hamilelik sonrası 25 kilo verdi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın