PAYLAŞ

Tuğba Özay 39’uncu yaşını Bodrum’da kutladı

Hakan Duman Tuğba Özay’a yeminini bozdurdu. Çok klip teklifleri aldım ama hiç birini kabul etmedim ama bana yeminimi bozduran bir şarkı ile karşı karşıya kalınca dayanamadım ve dinlediğimde çok etkilendim göz yaşlarıma hakim olamadım ve kabul ettim..

Muğla’nın Bodrum ilçesine Hakan Duman’ın klip çekimine katılmak için gelen manken ve şarkıcı Tuğba Özay, hava sıcaklığını fırsat bilerek ahşap yat üzerinde bol bol poz verdi.

Belçika’da yaşayan Bodrum sevdalısı Hakan Duman Söz müzik Meltem Taşkıran Aranjör Eser Taşkıran’a ayit ‘Biz Ayrılamayız deme Ayrılırız ‘ isimli şarkısının klibinde manken ve şarkıcı Tuğba Özay ile çekti.

Bodrum guleti ile denize açılarak koylarda çekilen klipte Tuğba Özay kıvrak dansları ile göz doldurdu.

Bodrum’un çeşitli koy ve mahallelerinde çekilen ve üç günde 38 saatlik bir çalışma ile yapılan klip çekimleri renkli görüntülere sahne oldu.

Yaklaşık 35 kişilik ekibin yer aldığı çekimlerde havadan görüntü için drone kullanıldı. Çekimler sırasında Şarkıcı Hakan Duman Tuğba Özay’a bir sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Özay 39’uncu yaşını Bodrum’da kutladı.

Klip çekimine Ulusal ve Yerel Basın büyük ilgi gösterdi. Bodrum’u anlatan görüntülere yer verildi.Klip yönetmenliğini Melih Vatansever ve Bahadır Uşun ise şunları söylediler. izleyenler Bodrum’un farklı güzelliklerini görecek ve eminim çok beğenecek. Havalar çok güzel kış ortasında adeta yazı yaşadık” Yaza damgasını vuracak bir Meltem Taşkıran imzasını taşıyan şarkıyı bizlerde Taçlandırdık dediler

OKU ➤  Güzelleşmek için evinden çıkmayacak!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın