PAYLAŞ

Tuğba Melis Türk ile Tolga Kumova aşkına nazar değdi

Tuğba Melis Türk ile Tolga Kumova aşkına nazar değdi… Tuğba Melis Türk, Avustralya’daki aşkı Tolga Kumova’nın yanından vizesi bittiği için Türkiye’ye döndü. Bu sırada gelen dizi teklifini kabul eden güzel oyuncu, “Önce kariyer” deyip aşkı bitirdi. Tuğba Melis Türk ile Tolga Kumova aşkına nazar değdi.

Güzel oyuncu Tuğba Melis Türk, yaklaşık 2 yıldır Avustralya’nın 40 yaş altı en zengin genç işadamları arasında 24’üncü sırada yer alan Tolga Kumova ile beraberdi.

Sevgilisi için sık sık Avustralya’ya giden hatta iş adamı aşkıyla bu yaz evlenme planları yapan Tuğba Melis Türk, geçtiğimiz aylarda vizesi bitince Tolga Kumova’nın yanından İstanbul’a dönmek zorunda kaldı.

Tuğba Melis Türk ile Tolga Kumova aşkına nazar değdi

Güzel oyuncu, İstanbul’dayken reddedemeyeceği bir dizi projesi teklifi aldı.

Aşkı ve kariyeri arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Tuğma Melis Türk, “Önce kariyer” diyerek Tolga Kumova ile dostça ayrıldı.

Uzun mesafeli ilişkilerin yürüyemeyeceğini düşünen Tuğba Melis Türk, ayrılıkla ilgili, “Güzel bir birlikteliğimiz oldu, çok güzel günler geçirdik. Uzaktan bir ilişkinin zor olacağını düşünerek şimdi böyle olması gerektiğine inanarak yollarımızı ayırdık” dedi.

(Takvim)

OKU ➤  Komedyen Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkı, belgelendi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın