PAYLAŞ
KEMAN, VİYOLONSEL VE PİYANODAN OLUŞAN TRİO BARCAROL, SÜLEYMANPAŞALILARA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI.

Bisanthe Oda Müziği Festivali’nde Trio Barcarol’den muhteşem konser

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi yapılan Bisanthe Oda Müziği Festivali muhteşem bir konserle devam etti.

DİNLEYİCİLERİN DAKİKALARCA AYAKTA ALKIŞLADIĞI TRİO BARCAROL’E KONSER SONUNDA ÇİÇEK TAKDİM EDEREK PERFORMANSLARINDAN ÖTÜRÜ TEBRİK EDEN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI EKREM EŞKİNAT, GÜZEL KONSER İÇİN SÜLEYMANPAŞALI KLASİK MÜZİKSEVERLER ADINA TEŞEKKÜR ETTİ.

Keman, viyolonsel ve piyanodan oluşan Trio Barcarol, Süleymanpaşalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Kemanda Irina Nikotina, viyolonselde Julia Krepak e piyano Aslı Tuncay’ın yer aldığı topluluk, erken ve geç romantik döneme ait eserleri seslendirdi.
Dinleyicilerin dakikalarca ayakta alkışladığı Trio Barcarol’e konser sonunda çiçek takdim ederek performanslarından ötürü tebrik eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, güzel konser için Süleymanpaşalı klasik müzikseverler adına teşekkür etti.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN VE BU YIL İKİNCİSİ YAPILAN BİSANTHE ODA MÜZİĞİ FESTİVALİ MUHTEŞEM BİR KONSERLE DEVAM ETTİ.

Son günün konukları Brassolıst

8 gün boyunca her gece birbirinden güzel konserlere ev sahipliği yapan 2. Bisanthe Oda Müziği Festivali, farklı bir konserle sona eriyor. Son gecenin performansı bakır üflemeli çalgılardan oluşan Brassolist topluluğu olacak.
Konser Namık Kemal Üniversitesi Yerleşkesi Rektörlük Binası’nda bulunan konferans salonunda gerçekleştirecek. Saat 20’de başlayacak konser için 19.15’ten itibaren üniversite girişi ve konser salonu arasında ring hizmeti verilecek.

OKU ➤  Kırgın Çiçekler Mehmet Sarışın'ın kaleminden!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın