PAYLAŞ

Bugünlerde en çok aranan kelime: Ton sür ton. Aslında geçtiğimiz sezondan beri yükselişte hatta 2017 yazına damga vurması bekleniyor. Üstelik yeni bir kavram da değil. Ünlü modacıların defilelerinde sıklıkla karşılaşılan ton sür ton renkli giyinmenin en risksiz yolu. Yıllar önce karşımıza çıkan sonrasında ise bir kaybolup bir görünen ton sür ton trendi bu defa kaybolacak gibi görünmüyor zira New York ve Londra moda haftalarında sık sık podyumlardaydı. Peki ama bugünlerde Google’da en çok aranan kelimelerden biri olan ton sür ton nedir, bu trend nasıl uygulanır?

Christian Dior İlkbahar/Yaz 2017

Fransızca asıllı olan “ton üzerine ton” diye açıklayabileceğimiz “ton sür ton” trendi son günlerin en çok kullanılan terimlerinden biri.

Balenciaga İlkbahar/Yaz 2017

Modada en fazla aynı rengin farklı tonlarını bir arada giymeye karşılık gelen ”ton sür ton”, hem sakin hem de sofistike görünümlerin çıkış noktası.

Céline İlkbahar/Yaz 2017

Zıt renklerin bir arada kullanıldığı “color blocking” trendinin aksine, ton sur ton trendinde bir rengin farklı tonları kullanılıyor.

Valentino İlkbahar/Yaz 2017

Sadece kıyafette değil, ayakkabı, çanta, fular, çorap gibi kullandığımız her parçada bir rengin farklı tonlarıyla uyum yakalamanız mümkün.

Valentino İlkbahar/Yaz 2017

İşte ünlü modacıların defilelerinden “ton sür ton” trendine birkaç örnek…

Valentino İlkbahar/Yaz 2017

Loewe İlkbahar/Yaz 2017

Theory Resort 2017

OKU ➤  Ramazan'da altın dağıtacak!

Stella McCartney Resort 2017

Hermés Resort 2017

Joseph Resort 2017

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın