Tolga Karel’e gözaltı şoku

Ünlü oyuncu Tolga Karel, hakkında açılan bir hakaret davası nedeniyle ifade vermesi konusunda araması çıkınca Amerika dönüşünde..

PAYLAŞ

Tolga Karel’e havalimanında gözaltı şoku

Ünlü oyuncu Tolga Karel, hakkında açılan bir hakaret davası nedeniyle ifade vermesi konusunda araması çıkınca Amerika dönüşünde Atatürk Havalimanı’nda polis tarafından alındı.
Geçtiğimiz yıl ABD’ye yerleşen ünlü oyuncu Tolga Karel, Türk Hava Yolları(THY)’nin tarifeli seferiyle Şikago’dan gelişinde Atatürk Havalimanı’nda pasaport kontrolü sırasında hakkında hakaret konusunda araması olduğu ortaya çıktı. Bu nedenle ünlü oyuncu ilk ifadesi alınmak üzere polis ekipleri eşliğinde havalimanı emniyet müdürlüğüne götürüldü.

İfade sonrası gazetecilere açıklama

Atatürk Havalimanında Emniyet Şube Müdürlüğü’ndeki ilk ifadesinin ardından çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Karel,”Amerika’dan geliyorum. Bir yıl evvel trafikte bir tartışma olmuş ben bir yıldır burada olmadığım için savcı ifademi istemiş. İfade veremediğim için tabi ülkeye girerken ifademi vermem açısından savcıya götürecekler. Onun dışında bir sıkıntı yok gibi görünüyor. Yani trafikte ‘sen yol verdin, ben yol vermedim’ tartışmasından dolayı açılan bir dava” dedi.
Tolga Karel daha sonra trafikte karıştığı olayla ilgili savcılığa ifade vermek için nöbetçi savcılığa sevk edildi.

OKU ➤  Levent Oran Yoğun Bakımda

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın