PAYLAŞ
tatlım tatlım

“TATLIM TATLIM” filmi için Avrupa’da yaşayan Türk’lerden gelen yoğun ilgiye BKM kayıtsız kalmadı. Avrupa’da yaşayan Türk’lerin filme gösterdiği yoğun ilgi ve talepler karşısında “TATLIM TATLIM” için ikinci bir fragman hazırlandı.

23 MART’I BEKLEYEMİYORLAR

Avrupa vizyonunun 23 Mart’ta gerçekleştirileceği açıklanınca sabırsızlanan gurbetçilerimiz için hazırlanan yeni fragman yine izleyenleri birbirinden benzersiz esprileri ile kahkahaya boğacak.

ÜÇ DİLDE ALT YAZI

İlişkilerin çeşitli aşamalarında yaşananları kadın ve erkek ekseni üzerinden eğlenceli bir dille anlatan, kendilerini olayların akışına bırakmış dört çiftin hikayesi “TATLIM TATLIM”ın İngilizce, Almanca ve Fransızca altyazılı olarak hazırlanan fragmanı Avrupa sinemalarında yayınlanmaya başlandı. Fragmandaki espriler ve diyalogların şimdiden akıllarda yer ettiği film, Avrupa’da 23 Mart’ta gösterime girecek.

Başrollerini, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin’in paylaştığı, Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği BKM filmi “Tatlım Tatlım” Türkiye’de ise 17 Mart’ta sinemalarda.

OKU ➤  Halit Ergenç, Marlon Brando gibi konuştu!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın