PAYLAŞ

Gülben Ergen’in üç erkek çocuğunun babası Mustafa Erdoğan’dan ayrılması sonra spiker Erhan Çelik ile evlenmesi ve ondan da boşanması hep gündemin ana maddeleri olarak magazin dünyasında yer aldı. İnsan ünlü olunca bunlara katlanmak zorunda. Kamusal alanda yaptıkları her şey haber oluyor, öyle değil mi?

Gülben Ergen sonunda patladı

Gülben Ergen Twitter’den verdi, veriştirdi. Erhan Çelik’le ayrılığı sonrası adı birçok kişiyle anılan Gülben Ergen sert bir tweet attı. Evet, Aralık ayında Erhan Çelik’ten boşanan Gülben Ergen tarafında sular durulmuyor. Önce eski eşi Mustafa Erdoğan’la tekrar barışacağı, sonra ise iş adamı Engin Yeşil ile aşk yaşadığı iddia edildi. Ancak Ergen, bu iki iddiaya da sert açıklamalarda bulunarak, yalanladı.

Esra Sönmezer olayı, tuz-biber oldu!

Dün ise magazin gündeminde Esra Sönmezer’in Mustafa Erdoğan hakkında söylediği şok sözler de gündem oldu.

Esra Sönmezer, Mustafa Erdoğan’ı topa tuttu!

Ayrılık sonrası adı birçok kişiyle konuşulan ve bazı okların hedefi olan Gülben Ergen, sonunda isyan etti. Sosyal medya hesabından ilk kez sert işte şöyle bir paylaşımda bulundu:

Hakkımda atıp tutanlarla laf yetiştirmeye Tanımadığım isimler ile adımı eşleştirme çabasında hadsiz terbiyesizler!

Atlas’ın doğum gününde neler dedi?

Geçtiğimiz günlerde ise Mustafa Erdoğan oğlu Atlas’ın 10. doğum günü sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı. Gülben Ergen’le barışacakları yönündeki soruları da yanıtlayan Erdoğan, eski eşi Ergen’le ilgili şunları söylemişti:

OKU ➤  Açıkhava’da Megastar Terapisi

“Çocuklarımın annesidir, çok iyi arkadaşız. Bunun dışında ilişkimiz sadece çocuklar üzerine… Her gün bir şeyler duyuyorum onun evine yerleştiğime dair ama arkadaşız iyi bir annedir… Hepsi de bu…”

Mustafa Erdoğan’ın doğum gününden paylaştığı fotoğraflarda Gülben Ergen’e yer vermemesi de dikkatlerden kaçmadı. Buna rağmen Gülben Ergen’in sosyal medya hesabını takip edenler ikilinin birlikte karelerine denk geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın