PAYLAŞ

Survivor’da gönüllüler takımında Berna krizi

Survivor yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Gönüllüler takımında Berna krizi yaşanıyor. Öte yandan yeni bölümle ilgili sürpriz bir karar alınarak yarışmanın kanalı değişiyor. İşte detaylar…

Survivor 2017’nin yeni bölümde gönüllüler takımında Berna krizi yaşanıyor. Survivor’ın yayınlanan yeni fragmanında Berna’nın takım arkadaşları ile sert bir şekilde tartıştığı görülüyor.

Survivor’ın yeni bölüm tanıtımında Berna Erdi’ye, “Sen benimle ısrarla barışmaya çalıştın ama ben senden uzaklaştım” çıkışında bulunuyor.

Gönüllüler takımından Ogeday, takım arkadaşı Berna’yı hedef alarak, “Ben bugün Berna’nın yüzüne en ağır hakaretleri etsem, 3 gün sonra gelir Ogeday’cığım nasılsın der. Çünkü Berna’nın kişiliği böyle” ifadelerini kullanıyor.

Çileden çıkan Berna, “Bu ortamda benim ismim geçiyorsa, beni de çağırmak zorundasın. Sen önce o elini bir indir” çıkışında bulunuyor.

YENİ BÖLÜM TV8,5’TA

Survivor’ın yeni bölümleri her zaman TV8’de yayınlanıyordu. Fakat sürpriz bir değişikliğe gidildi. Tansiyonun yükseldiği gönüllüler takımında Berna krizinin yaşandığı anlar ve daha fazlası bu akşam 20:00’de TV8,5’ta olacak.

SURVİVOR’DA DÜN AKŞAM KİM ELENDİ?

Reyting rekorları kıran Survivor’da sürpriz bir şekilde adaya veda eden Çılgın Sedat’ın arkadaşlarıyla vedalaştığı sırada sadece Pınar ve Şahika’ya sarılması dikkat çekti.

Survivor’da kim elendi sorusunun yanıtı ilk kez bu kadar sürpriz oldu. 21 mart elemesine performansı sebebiyle eleştiriler Şahika Ercümen ile birlikte performansları hayli yüksek olan Pınar Saka, Çılgın Sedat ve Furkan Kızılay çıktı. SMS oylamasının sonucunda herkes Şahika’yı beklerken tam bir sürpriz yaşandı ve erkeklerde en iyiler arasında olan Çılgın Sedat elendi.

OKU ➤  Japonların İmera Sevgisi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın