PAYLAŞ

Survivor’dayken bile güzelliği ile dikkat çeken Ezgi Avcı, ünlü şarkıcı Tan Taşçı ile gecelerde objektiflere takıldı. İkili taksideyken flaşlar patlayınca neye uğradıklarını şaşırdı.

Survivor’ın eski yarışmacısı Ezgi Avcı, şarkıcı Tan Taşçı ile yakalandı! Bir hafta önce oyuncu Ali Yerlikaya’yla görüntülenen Survivor’un eski yarışmacılarından Ezgi Avcı, geçtiğimiz gece Beyoğlu Hayal Kahvesi’nin 25. yıl kutlamasında şarkıcı Tan Taşcı’yla objektiflere takıldı. İkili flaşlar patlayınca neye uğradıklarını şaşırdı.

FLAŞLAR PATLAYINCA ŞAŞIP KALDILAR

Gecenin ilerleyen saatlerinde gitmek için hazırlanan ikili, taksiye biner binmez flaşlar patlayınca neye uğradıklarını şaşırdı. Ezgi Avcı’nın morali çok bozulurken, Taşcı araç içinde kendini saklamak istedi.

EZGİ AVCI: 15 YILLIK ARKADAŞIZ

Ezgi Avcı, “Tan benim İzmir’den 15 yıllık arkadaşım yanlış bir şey olmasın” diye açıklama yaptı.

EZGİ AVCI KİMDİR?

Ezgi Avcı, 1995 yılında İstanbul da doğmuştur. 2013 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında yer alan Ezgi Avcı bu yarışmada 3. olmuştur. Yarışmadan sonra mankenlik yapmaya başlayan Ezgi Avcı eğitimini Florida da İşletme okuyarak tamamlamıştır.

Yurt dışı danışmanlığı yapmak istiyor bu sebepten kendi şirketini kurmayı planlıyor. 1,79 boyunda ve 57 kilo ağırlığında olan Ezgi Avcı geçen sezon Survivor 2016 Ünlüler takımında yarışmıştır.

2013 seneninde Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan isimlerden birisi olan Ezgi Avcı, yarışmayı üçüncü olarak bitirmiş ve o dönem pek çok yapımcının da ilgisini çekmiştir. Müsabaka sonrasında bir müddet manken ve model olarak çalışmalar yapan başarılı isim, eğitimine devam etmek üzere Türkiye’den ayrılmış, ABD’ye gittiğinde Florida’da işletme eğitimi almıştır.

OKU ➤  Türkiye'den son dakika 'Eurovision' kararı

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın