PAYLAŞ

Survivor’dan kim diskalifiye oldu? Eser West mi, Serhat Akın mı?

Survivor’dan kim diskalifiye oldu? Acun Ilıcalı Survivor’da diskalifiye olan ismi açıkladı: Eser West… Survivor’da kim diskalifiye oldu sorusunun cevabı haberimizde. Survivor’da adaya bir isim daha veda etti. Acun Ilıcalı, adaya bir kişinin daha veda ettiğini açıkladı. Bu isim Eser West oldu. Eser West kimdir? İşte Survivor ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Survivor’da kim diskalifiye oldu? Survivor 20. Bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor’da adaya kim veda etti merak ediliyor. Acun Ilıcalı, Survivor’da adaya bir kişinin veda ettiğini açıkladı. Survivor 20. Bölüm fragmanında acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı, çok önemli bir durum olduğunu belirterek yarışmacılardan bir kişinin eksik olduğunu söyledi. O yarışmacının Kuzey Kıbrıs’taki büyük finaldeki önemli adaylardan biri olduğunu dile getiren Ilıcalı, yarışmacının artık Survivor’da olmayacağını ifade etti.

SURVİVOR’A VEDA EDEN İSİM ESER WEST

Eser West, psikolojik olarak açılığa dayanamadığı ve bunu çevresine yansıttığı için yarışmadan elenen isim oldu.
Eser’in veda etmesi üzerine adaya yeni bir ismin geleceği bu akşamki Survivor canlı yayınında Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

‘Eser West içinde gizlediği canavarı saklayamıyor’

OKU ➤  Kendall Jenner enişteyi veto etti

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın