PAYLAŞ

Survivor’da Türk televizyon tarihinin en büyük ödülü. Acun Türk televizyon tarihinin en büyük ödülünü hepsine verecek! Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı Survivor yarışmacıları şok oldu!

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2017’de günlerdir konuşulan ‘Büyük Ödül’ belli oldu.

Acun Ilıcalı, Survivor tarihinde ve Türk Televizyon tarihinde verilen en büyük ödülü vermeye hazırlanıyor.

Survivor büyük ödülünde, ödül oyununu kazanan takımın her yarışmacısına sıfır kilometre otomobil verilecek.

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada “Bundan sonraki ilk ödül oyununda Survivor ve Türk Televizyon tarihinde bir ilki yaşayacağız. Şimdiye kadar hiç verilmemiş bir ödül vereceğiz. Ödül hem Survivor tarihininin ilki hemde televizyon tarihinin ilki olacak. Güzel bir ödül sizi bekliyor.” dedi.

Survior büyük ödülünün ne olduğu belli oldu.

Survivor Panorama’da yayınlanan bölümde oyun alanına sıfır model beyaz renk araçların girmesi yarışmacıları heyecanlandırırken gözlerine inanamıyorlar.

Bu ödülü kaybeden takım moralmen uzun zaman bu oyunu unutamayacak.

Survivor ilk ödül oyununda Acun Ilıcalı kazanan takım yarışacılarının her birisine bir adet 0 km otomobil hediye ediyor.

Survivor Büyük Ödülü gören yarışmacılar gördüklerine inanamadı. Berna Keklikler Survivor Büyük ödülü için, “Ağlasam mı? Gülsem mi? Yarıştığım bütün şeylere isyan mı etsem bilmiyorum.” dedi.

Sabriye Şengül ise gözleri yaşlı bir şekilde, “İlk arabam olacak. Heyecanlıyım biran önce oyuna başlamak istiyorum.” diyerek duygularını dile getirdi.

OKU ➤  Sıla'dan Ahmet Kural yorumu: Alışmaya çalışıyoruz
Survivor’da Türk televizyon tarihinin en büyük ödülü. Acun Türk televizyon tarihinin en büyük ödülünü hepsine verecek! Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı Survivor yarışmacıları şok oldu! Acun Ilıcalı açıkladığı ödülle yarışmacıları şok etti. Survivor’da Türk televizyon tarihinin en büyük ödülü. Acun Türk televizyon tarihinin en büyük ödülünü hepsine verecek! Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı Survivor yarışmacıları şok oldu!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın