PAYLAŞ

Survivor’da Tuğçe ve Şahika’nın kavgası! İzle Survivor’da Tuğçe ve Şahika’nın kavgası bu akşama damga vuracak. Survivor’da Tuğçe ve Şahika havuzda birbirine girdi. Survivor’ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Şahika ve Tuğçe birbirine giriyor. İkili arasında yaşananları seyredenler”Tuğçe diskalifiye edilebilir” dedi.

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Survivor 2017’nin bu akşam yayınlanan bölümüne ünlüler takımında Şahika ve gönüllüler takımında Tuğçe arasındaki kavga damga vuracak.

Acun Ilıcalı, Serhat ve Sabriye arasında yaşanan tartışmanın ardından sert bir uyarıda bulunmuş ve bundan sonra yaşanacak olaylarda ağır cezalar verileceğini açıklamıştı.

İkili arasında yaşanan bu kavganın ardından Tuğçe’nin diskalifiye edilebileceği gündeme geldi.

TV8 ekranlarında Survivor 2017’nin bu akşam yayınlanan bölümüne ünlüler takımında Şahika ve gönüllüler takımında Tuğçe arasındaki kavga damga vuracak.

Havuz oyununda sinirlerine hakim olamayan Tuğçe, elindeki topu Şahika’ya fırlattı. Sinirleri yatışmayan Tuğçe, ardından Şahika’ya fiziksel temasta bulundu.

Acun Ilıcalı, Serhat ve Sabriye arasında yaşanan tartışmanın ardından sert bir uyarıda bulunmuş ve bundan sonra yaşanacak olaylarda ağır cezalar verileceğini açıklamıştı.

İkili arasında yaşanan bu kavganın ardından Tuğçe’nin diskalifiye edilebileceği gündeme geldi.

Survivor’da bu haftanın eleme adayları Sabriye ve Şahika oldu
Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Gönüllüler takımının kazandığı oyunda ünlüler takımında Sabriye ve Şahika eleme adayı oldu.

Survivor’da ödül oyunun ardından sıra dokunulmazlık oyunundaydı. Yoğurtlu kebap ödülüyle enerji toplayan ünlüler takım dokunulmazlık için ter döktü.

Yağmur altında oynanan oyunda kazanan taraf bayrak yarışı sonrasında Gönüllüler Takımı oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ise dokunulmazlık sembolü için tekrar yarıştılar. Dokunulmazlık sembolünü kazanan isim Furkan oldu.

OKU ➤  Savcılıktan Recep İvedik 5 Kararı

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Dokunulmazlık oyunu sonrası toplanan ada konseyinde bu haftanın ilk eleme adayı Sabriye oldu. İkinci eleme adayına ise dokunulmazlığı bulunan Furkan karar verdi. Furkan’ın seçtiği eleme adayı ise Şahika oldu.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA PINAR ELENMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta Sabriye, Gökhan, Berna ve Pınar eleme potasına girmiş, Pınar adaya veda eden isim olmuştu. Bu akşam yayınlanacak dokunulmazlık oyununda ilk edeme aday ya da adayları belli olacak. Yayınlanan son fragmanda zorlu parkurda yarışmacılar büyük bir çaba sarfediyor.

ADEM’DEN DİKKAT ÇEKEN ÇIKIŞ

Survivor’un en çok desteklenen isimlerinden milli boksör Adem Kılıççı’nın “Çember daraldı. Kendini potada görmeyeceğini sanan insanların artık bir an önce şapkalarını önüne koyup, dokunulmazlık oyununda biraz kendilerini parçalamaları gerektiğini düşünüyorum” sözleri oldukça dikkat çekiciydi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın