Survivor’da şok kavga! İlhan ve Serhat birbirine girdi

Survivor 2017'nin bu akşam yayınlanacak bölümünde en büyük ödül için yarışan yarışmacılar öyle geriliyor ki ünlüler takımının iki iddialı yarışmacısı Serhat ve İlhan birbirine giriyor.

PAYLAŞ

Survivor 2017’nin bu akşam yayınlanacak bölümünde en büyük ödül için yarışan yarışmacılar öyle geriliyor ki ünlüler takımının iki iddialı yarışmacısı Serhat ve İlhan birbirine giriyor.

Kazanan takımın tüm yarışmacılarının birer araba kazanacağı büyük ödül oyununda Ünlüler takımında ortak çok geriliyor. Survivor Ünlüler takımının iki iddialı yarışmacısı İlhan Mansız ve Serhat Akın benchte birbirlerinin üstüne yürüyor. Araya giren Sema’nın zor ayırdığı iki yarışmacı kavganın eşiğinden dönüyor. Fragmanda hararetli tartışmanın tam olarak neden çıktığı anlaşılmasa da birbirlerinin üstüne yürüyen yarışmacıların bundan sonraki zamanlarda birbirlerine nasıl davranacakları merak konusu oldu. Bu akşam 20:00’da yayınlanacak yeni bölümde tüm gözler büyük ödülü kimin kazanacağı ve bu ikilinin arasındaki çok hareretli tartışmada olacak.

OKU ➤  Murat Boz, Aslı Enver ayrılığı reklam mı?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın