Ana Sayfa Eğlence Survivor’da kim elendi, KİM GİTTİ | Survivor’da Adaya Kim Veda Etti, Kim...

Survivor’da kim elendi, KİM GİTTİ | Survivor’da Adaya Kim Veda Etti, Kim yarı finalist oldu

Survivor'da adaya kim veda etti, Survivor'da kim elendi, Survivor'da adadan kim gitti.Survivor'da kim yarı finalist? Survivor'da Kıbrıs’ta yarı finalistler belli olacak nefesler tutuldu.

PAYLAŞ

Survivor’da adaya kim veda etti, Survivor’da kim elendi, Survivor’da adadan kim gitti.Survivor’da kim yarı finalist? Survivor’da Kıbrıs’ta yarı finalistler belli olacak nefesler tutuldu.

Bu akşam Ogeday ve Serhat’ın oyunu kazanması ile Sema ile Adem sms oylamasına kaldı. Yarı finalistin kimin olacağı bu oylamaya bağlı. Survivor’da hızlandırılmış turlarda önce Berna,Sabriye ve ardından İlhan Mansız elendi. Kıbrıs’ta Sema ve Adem aileleri ile kucaklaştı. Duygu dolu anlar yaşandı. Acun SMS oylamasını başlattı. Yarı finalist kim olacak merakla bekleniyordu ve belli oldu. Hayallerine Adem mi Sema mı veda edecek? Kadınların en başarılı yarışmacısı Sema ve erkeklerinde başarılı isimlerinden Adem karşı karşıya geldi. Çeyrek finalde halkın desteği ile yarı finale kalan isim Adem oldu. Sema şampiyon olmaya veda etti.

Survivor’da adaya kim veda etti, Survivor’da kim elendi, Survivor’da adadan kim gitti.Survivor’da kim yarı finalist?

 Survivor’da Kıbrıs’ta yarı finalistler belli olacak nefesler tutuldu. Bu akşam Ogeday ve Serhat’ın oyunu kazanması ile Sema ile Adem sms oylamasına kaldı. Yarı finalistin kimin olacağı bu oylamaya bağlı. Survivor’da hızlandırılmış turlarda önce Berna,Sabriye ve ardından İlhan Mansız elendi. Kıbrıs’ta Sema ve Adem aileleri ile kucaklaştı. Duygu dolu anlar yaşandı. Acun sms oylamasını başlattı. Yarı finalist kim olacak merakla bekleniyordu ve belli oldu. Adem yarı finalist Sema şampiyonluk hayaline veda etti. Hayallerine Adem mi Sema mı veda edecek? sorusu cevap buldu.  Kadınların en başarılı yarışmacısı Sema ve erkeklerinde başarılı isimlerinden Adem karşı karşıya geldi. 2017 Survivor 5 aylık mücadeleye bir adım kaldı.

OKU ➤  Metin Hara’nın Merkezi Mühürlendi

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın