PAYLAŞ

Survivor’da en son elenen kim oldu? İletişim ödülünü kim kazandı?

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2017’de kıyasıya yarışmalar ve çekişmeler tüm hızıyla devam ediyor. Survivor dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyenlerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Merakla açıklanan reytignlerde bugün bakılım nasıl bir sonuç ortaya çıkacak?

Her hafta farklı bir olay ve heyecanın yaşandığı macera dolu program, bu akşam da soluksuz takip edildi. Survivor’da eleme heyecanının yanı sıra yeni bölümde bir de iletişim ödülü oyunu oynandı.

İletişim ödül oyununda yarışmacılar ödülün sahibi olmak için mücadele ettiler. Ödülü kazanan takım oldukça duygusal dakikalar yaşadı. Ödülün ardından sıra eleme konseyine geldi ve survivor 2017’de adaya veda eden isim belli oldu.

İletişim ödülünü kim kazandı

Survivor’da dün akşam nefes kesen bir iletişim oyunu yaşandı. Ailelerinden ve yakın dostlarından gelecek olan resimleri ve mektupları okuyacaklarını öğrenen yarışmacılar adeta yarış için bilendi.

İki takımda her zaman olduğu gibi kafa kafaya savaştılar. Ödül oyununun ilk turunu Ünlüler takımı oldukça rahat bir şekilde kazandılar. İkinci turun başlangıcında ise oldukça tansiyon yükseldi. Çılgın Sedat’ın düşüp sakatlanmasıyla birlikte, gönüllüler takımından Eser laf atmaya başladı. Eser’in laf atmasıyla birlikte Serhat Akın adeta çıldırdı.

İkili arasında tansiyon seviyesi tekrardan nüksetti. Birbirlerine laf atan yarışmacıları arkadaşları uzaklaştırdı. Serhat Akın’ı tutmak oldukça zor oldu fakat bir süre sonra yarışmacılar sakinleşti. Oyunun ikinci turunu gönüllüler kazandı. Best off turuna kalan iki takım en iyi yarışmacılarını sahaya sürdü. İletişim ödülünü kazanan takım ünlüler takımı oldu.

OKU ➤  İftara damga vuran kare: Erdoğan, Alişan ve Esra Erol...

Survivor’da kim elendi? Yiğit İzik kimdir?

Dokunulmazlık oyunlarında kaybederek iki konseyde de eleme adayı çıkaran Survivor Gönüllüler Takımı’nda Erdi, Elif, Sadin, Yiğit ve Gökhan eleme adayı olmuştu. 5 ismin SMS oylamasına çıktığı Survivor 2017’de konseyde büyük heyecan yaşandı. SMS oylamasında en az oyu alan isim Survivor’a ve arkadaşlarına veda etmek zorunda kaldı. Survivor’a gönüllüler takımından veda eden isim Yiğit İzik oldu.

Son bölümde neler yaşandı

Survivor’da dün akşam herkes tarafından ilgiyle takip edilen bir yarışma yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı karınlarını doyurmak için dün akşam kıyasıya mücadele verdiler. Fakat bu seferki ödül biraz farklı oldu.

Yarışmacılar bu ödülde çikolataya olan duydukları özlemi giderdiler. Hiç bir olayın çıkmadığı yarışmada bir de sevindirici haber yaşandı.

Serhat Akın adaya arkadaşlarının yanına tekrardan döndü. Bacağı tekleyen Serhat Akın’ın ilerdeki günlerde oyunlara çıkabileceği açıklandı. Bacağındaki ağrılardan dolayı Serhat Akın’ın bir süre oyunlarda yer almayacağı anlaşıldı.

Bu mutlu haberin ardından ödülü kazanan takımda belli oldu. Konu yiyecek olduğu zaman başarılarını her defasında gösteren gönüllüler, yine ödül oyununu kazanan taraf oldu.

Survivor’da bu hafta tansiyon oldukça yüksekti. Dokunulmazlık oyunlarını arka arkaya kaybeden gönüllüler takımı büyük şok yaşadı. Bu hafta gönüllüler takımından 5 aday elenme potasında aday olacak. Ayrıca Fatih Hürkan’ın Eser ile yaşadığı tarışmanın ardından diskalifiye olma ihtimali ortaya çıktı. İşte Survivor’da dün akşam yaşanan gergin konseyde meydana gelen olaylar ve elenme adayı olarak adı yazılan isimler

OKU ➤  Yılbaşında Kim Ne Kadar Kazanacak?

Survivor’ın dün ekrana gelen bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için parkura çıktılar. Dokunulmazlık oyunu sonrası yenilen takım ada konseyine giderek eleme adaylarını belirledi, bu kez sürpriz bir şekilde 3 isim eleme potasına kaldı. Survivor yeni bölümünde yer alan ikinci dokunulmazlık oyununda çıkan kavga geceye damga vurdu. Sunucu Acun Ilıcalı’nın sinirlendiğinin gözlemlendiği olayda, Fatih’in durumu görüşülmek üzere konseye ertelendi.

Konseyde açıklama yapan Acun Ilıcalı, bu durumun kabul edilebilir olmadığını ve yarışmanın başından bu yana kimseye tolerans verilmediğini aktardı. Dolayısıyla Fatih Hürkan bir kez daha uyarıldı ve ceza olarak takımının kazanacağı bir sonraki ödülden faydalanamayacağı açıklandı.

Survivor 2017 büyük bir heyecana sahne olacak. Nefes kesecek bir ödül oyununda mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacıları ödül için savaşacak.

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı’nda sular durulmuyor. İki gruba bölünen Gönüllüler’de gruplar arasında ve grup içindeki tartışmalar can sıkıyor. Survivor 2017 yeni bölümde Gökhan ile Erdi arasında gerginlik yaşandığı görülüyor. Yeni bölümde Göz6 evinden birlikte şampiyon olarak Survivor 2017’ye gelen Erdi ile Berna arasında da tansiyon yükseliyor.

Gönüllüler Takımında yer alan Erdi ile Berna arasında sesler yükseliyor. Berna’ya destek olmaya çalışan Erdi Berna’nın tepkisini çekiyor. Kimsenin himayesinde olmadığını söyleyen Berna, Erdi’ye barakada sesini yükseltiyor.

Survivor 2017 yeni bölümde oynanacak olan ödül oyunu izleyenleri ekrana kilitleyecek. Survivor’ın en heyecanlı oyunlardan biri Survivor 2017’nin dün akşamki bölümünde oynanacak. Survivor yarışmacıları gözleri bağlı olarak çıktıkları platformda sadece birbirlerinin ellerinde ve ayaklarında yer alan zillerin sesini duyarak yarışacak. Yarışmacılar birbirlerinin sırtında bulunan bayrakları almaya çalışacak. Bayrağı rakibinden önce kapmayı başaran yarışmacı sayıyı takımına kazandıracak.

OKU ➤  Sen gideli 18 yıl oldu!

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK GÖNÜLLÜLER İÇİN CAN SIKICI OLDU

İkinci dokunulmazlık oyununda ciddi bir mücadele veren ünlüler takımı, oyunu kazanan taraf oldu. Bu kazanç, ilk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımının ekstra bir sıkıntıya girmesine sebep oldu. Konseyde iki isim daha belirlemek zorunda kalan gönüllüler takımında toplam beş aday eleme potasında yer aldı ve SMS oylamasına sunuldu. İsmi en çok yazılan Gökhan ile bireysel dokunulmazlığın sahibi Eser West’in tercih ettiği Elif, diğer üç kişi ile birlikte potada yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın