PAYLAŞ

‘Survivor’da kim elendi?’ Merakla beklenen sorunun cevabı dün akşam belli oldu. Gökhan, Berna, Pınar ve Sabriye’nin eleme potasında olduğu Survivor 2017’de en az SMS oyunu alarak yarışmaya veda eden isim Pınar oldu. Pınar’ın Survivor’dan elenmesi güç dengelerini önemli oranda etkileyecek gibi görünüyor.

‘Survivor’da kim elendi?’ sorusunun yanıtı dün akşam yapılan eleme konseyinde belli oldu. Acun Ilıcalı bu haftaki SMS sonuçlarını açıkladı. En düşük oyu alan isim Survivor hayallerine veda etti.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Gökhan, Berna, Pınar ve Sabriye’nin eleme potasında olduğu Survivor 2017’de bu hafta yarışmaya veda eden isim Ünlüler takımından Pınar Saka oldu. Pınar’ın elenmesi herkeste şaşkınlık yarattı.

‘RUHUM YUKARI ÇIKMIŞ OLAYLARI DIŞARDAN İZLİYOR GİBİ’

Tabi ki çok üzgünüm. Ama konuşmamı aynı şekilde devam ettireceğim. Benim için hayırlısı buymuş. Buraya gelirken Kıbrıs’a gitmek ve bayan şampiyon olmak istiyordum seneler sonra. Ama planlarım bu şekildeyken şuan meşalem sönmüş oldu. Hayat zaten biz plan yaparken yaşadıklarımızdan ibaret bence. Şu anki ruh durumum nasıl söylesem. Sanki ruhum yukarı çıkmış olayları dışarıdan izliyor gibi. Bence henüz idrak edemedim ismimin söylenmesinden sonra. Önümüzdeki bir iki daha çok dokunacağını düşünüyorum. Bu haldeyken biraz güzel şeylerden bahsetmek istiyorum.

Ben buradaki bütün arkadaşlarımın şanslarının farkında olup sıkıntılar yaşasa bile devam etme gücünü kendilerinde bulmasını diliyorum. Çünkü herkesin burada bir son kullanma tarihi var. Kimse umarım bilerek kalp kırmaz demiştim. Umarım süreç bütün arkadaşlarım için iyi gider.

OKU ➤  Asena Atalay ile Caner Erkin'in arasına UTOPIA 88 girdi

SURVİVOR’DA HAFTANIN BİRİNCİLERİ

Erkeklerde birinci isim 39 puanla Ogeday ikinci isim ise puanla Serhat oldu. Kızlarda birinci olan isim 28 puanla Tuğçe, ikinci isim ise 23 puanla Elif oldu.

İLETİŞİM ÖDÜLÜ GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA

Dün akşam oynanan iletişim ödülünde Ünlüler takımı 1-0 önde başladığı yarışta 2-1 geriye düşerek ilerişim ödülünü kaybetti. Gönüllüler takımı arkadaşlarıyla mesajlaşma şansını elde ederek keyifli dakikalar yaşadılar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın