PAYLAŞ

Survivor’da kim elendi… TV 8 ekranında ilgi ve heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor’da kim elendi sorusu yanıt buldu… Survivor’da kim elendi? Survivor’da dün akşam heyecan veren oyunların ardından eleme akşamına geçildi. Sinirlerin gergin olduğu eleme akşamında rakiplerinden daha düşük oyu alan yarışmacı elencekti. Survivor’da kim elendi sorusu merakla cevap beklerken, şoke eden bir isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor’da Erdi elendi…

Survivor’da dün akşam heyecan bir an olsun eksik olmadı. Programın başlarında bireysel sembol ödülü ile takım oyuncuları kendi adlarına kozlarını paylaşırken, bireysel sembol ödülünün kazananı ünlüler takımından Sema ve gönüllüler takımından Volkan oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da konsey akşamına geçildiğinde meraklı bekleyiş başladı. Adem, Sabriye, Berna ve Erdi olduğunun olduğu potada rakiplerinden daha düşük SMS oyunu alarak elenen isim Erdi oldu.

Yarışmacılar Erdi’nin ismini duyduktan sonra kısa süreli bir şok yaşadılar. Erdi adının çıkmasının ardından yaptığı açıklamada. Cahit Sıtkı Tarancı’nın ‘Memleket isterim’ şiirini okuyan Erdi, ‘Beni buraya nasıl şampiyon olarak gönderdiklerinde eyvallah dediysem, beni burdan gönderdiklerinde de aynı şekilde eyvallah diyorum. Burada yarışmadayız, ben bu hayatta bir şeyden korkuyorsam o da kul hakkıdır. Eğer benim onlara hakkım geçmişse benden yana helal olsun. Birleşme partisine katılmayı tabiki çok isterdim. Ben olaylara realist yaklaşan bir adamım. Ama buraya kadarmış, 14 pota sonra elenmek nasip oldu.

OKU ➤  Canlı Yayında Hamilelik Açıklaması
Survivor’da kim elendi… Survivor, dünya üzerinde birçok ülkede yapılan televizyon yarışması. Programda, yarışmacılar yerleşim yerinden uzak bir bölgede soyutlanarak; para ödülü ve diğer ödüller için çekişirler. Yarışmada kademeli eleme sistemi kullanılır. Yarışmacılar, yalnızca bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarını kapalı oylama ile elerler. Yarışmayı kazanan “Sole Survivor” (Hayatta kalan kişi) unvanını da alır. Survivor formatı 1992’de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulmuştur.
Survivor’da kim elendi… Survivor’da kim elendi… Survivor, dünya üzerinde birçok ülkede yapılan televizyon yarışması. Programda, yarışmacılar yerleşim yerinden uzak bir bölgede soyutlanarak; para ödülü ve diğer ödüller için çekişirler. Yarışmada kademeli eleme sistemi kullanılır. Yarışmacılar, yalnızca bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarını kapalı oylama ile elerler. Yarışmayı kazanan “Sole Survivor” (Hayatta kalan kişi) unvanını da alır. Survivor formatı 1992’de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulmuştur.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI

Survivor 2017’de bu akşam oynanan iletişim oyununda ünlüler takımı ailelerinden gelen mektuplar için gönüllüler takımı ise arkadaşlarından gelen mesajlar için yarıştılar. Sema Apak ve Serhat Akın için oldukça önem arz eden iletişim oyununda nefes kesen anlar yer aldı. Serhat Akın ve Sema Apak’ın müthiş performansı ünlüler takımını ödülle buluşturdu. Ünlüler takımı ceza oyununun avantajıyla da ödüle giden takım oldu.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Eleme adayları Survivor’a veda etme stresi yaşarken potanın dışında kalan isimler birleşme partisi için heyecan içerisinde. Survivor birleşme partisinin muhteşem olacağı haberini Acun Ilıcalı son bölümde gerçekleşen konseyde verdi. Acun Ilıcalı muhteşem bir birleşme partisi için hazırlıkların yapıldığını söyledi. Parti sonrasında Ünlüler ve Gönüllüler aynı adada yaşamaya başlayacak. Peki, birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisi Survivor 2017’deki son elemenin ardından gerçekleşecek. Buna göre önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen birleşme partisi ile ilgili kesin bir gün henüz yok.

SURVİVOR’DA SON GELİŞMELER

Survivor’da dün akşam ödül oyununda hırslı bir performans sergileyen ünlüler takımı iki seti de alarak ödül oyununa uzanan takım oldular. Ödül oyununu kazanan takım kahvaltı sofrasına oturdu..

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın