PAYLAŞ

Survivor 2017’de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Survivor 2017’ye Seda, Sabriye, Denisa ve Sadin dörtülüsünden biri veda etti.

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takınından Sadin ve Denisa eleme adayı olurken, ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında ise Seda ve Sabriye eleme potasına giren isimler oldu.

Survivor 2017’de elenen isim dün akşam yapılan konseyde SMS oylamasının sonuçlarına göre belli oldu.

İşte Survivor’a veda eden isim

Denisa, Sadin, Seda ve Sabriye dörtlüsünden halktan gelen oylar sonucu en az oyu alarak adaya veden isim ünlüler takımından Seda oldu.

Survivor’da geçen hafta Erdi, Fulya, Berna ve Eser veda konseyine kalmıştı. En az SMS oyu alan Fulya adaya veda etmişti.

Survivor’da yarışacak Ünlüler Takımı şu isimlerden oluşuyor:

İlhan Mansız, Serhat Akın, Şakşuka Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Furkan Kızılay ve boksör Adem Kılıçcı, Milli dalgıç Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, atlet Sema Apak, milli atlet Pınar Saka, dizi oyuncusu Seda Demir ve kickboksçu Sabriye Şengül.

Acun Ilıcalı ve ekibi, yarışmaya katılacak ‘Gönüllüler’i 300 binin üzerindeki başvuru arasından seçti. Göz6 adlı yarışma programından 2 kişinin katıldığı ‘Gönüllüler’in kadrosu ise şöyle:

Eser West, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik, Gökhan Gözükan, Elif Şadoğlu, Fulya Şahin, Denisa (Deniz Gültekin), Tuğçe Melis Demir. Göz6 evinden Berna Keklikler ve Erdi Ünver.

OKU ➤  Miss Model Sinem Sülün eski kayınvalidesini hapse attırıyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın