PAYLAŞ

Survivor 2017’de sembol oyununun birincisi belli oldu. Dün akşam yapılan sembol finalinde Kıbrıs finalini garantilemek isteyen yarışmacılar kıyasıya mücadele ettiler. Ogeday ve Sema’nın sona kaldığı Survivor’da sembol finalini kazanarak Kıbrıs finalini garantileyen isim Sema oldu.

Survivor’da nefes kesen mücadele devam ediyor. Bu akşam 103. bölümü ile ekrana gelecek olan Survivor 2017’de dün akşam sembol oyununun finali yapıldı. Herkesin bireysel olarak yarıştığı oyunda Yarışmacılar Kıbrıs finali için kıyasıya mücadele etti.

SEMBOL FİNALİNİ KİM KAZANDI?

Dün akşam yapılan Sembol oyununun finalinde sona kalan isimler Sema ve Ogeday oldu. Son yarışta gözleri kapalı olarak rakamları yerlerine yerleştirmeye çalışan Ogeday ve Sema arasında 3 galibiyet alarak Kıbrıs’ı garantileyen isim Sema Apak oldu.

SEMA APAK KİMDİR?

2017 yılı Survivor yarışmasında ünlüler takımında bulunan sporcu kişilerden bir tanesi olan milli atlet Sema Apak ya da Sema Aydemir Apak, 1985 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Milli sporcu olarak katılım sağladığı 400 metre engelli yarışlarda tanınan kısa mesafe koşucusu olan Sema Apak, 1.69 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Bu belirtilen rakamlar Survivor yarışmasına katılmadan önce ölçülen rakamlardır. 32 yaşına giren Sema Apak, geçtiğimiz yıllarda heptation branşında pek çok başarı yakalamıştır.

2012 Londra Yaz Olimpiyatları oyunlarına da katılarak, 4×400 metre bayrak yarışında yarışma hakkınız kazanmıştır. 400 metre engelli branşı kapsamında sahip olduğu en iyi derecesini 6 Haziran 2012 yılında Ankara’da yapılmış olan yarışma sırasında 56.62 saniyelik derece ile elde etmeyi başarmıştır. Bunun dışında 2004 yılında Atina’da gerçekleştirilen Olimpiyat oyunlarında da çekiç atma sporcusu olan ve bu kategoride bronz madalya kazanmış olan, Eşref Apak ile evlenmiştir. Eşref Apak ile evlenen Sema Apak’ın Ali adında da bir oğlu bulunmaktadır. Survivor yarışması öncesinde Eşref Apak ve Sema Apak anlaşmalı olarak birbirlerinden ayrılmıştır.

OKU ➤  Hep padişahı oynamak istedim

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın