PAYLAŞ
survivor

Ödül oyunu öncesi konuşan Acun Ilıcalı, “Ünlüler takımında bazı problemler var. Son konseyden sonra hiç onaylamadığımız bazı görüntülerle karşı karşıya kaldık. Ekip olarak çok üzgünüz. Yarışmamızda bu tip bir tansiyon yüksekliği istemiyoruz. Bazı sözlerin kullanılmasına hiçbir zaman müsamaha göstermeyeceğiz. Şiddetsel bir enerji de istemiyoruz. Sabriye’nin yaptığı davranış şekli kabul edilebilir değil. Bazı şeylere tölerans gösterebildik diye bunun bir üzerine çıkma, şiddetsel enerji ,insanlarla ilgili çok taciz edici cümleler Survivor’da asla kullanılamaz. Bunu kabul etmiyoruz. Net bir uyarıda bulunuyorum. Bu olayın tekrar olamayacağıyla ilgili Sabriye’den garanti istiyorum. Tekrarlanırsa ağır bir yaptırım yapacağız” ifadelerini kullandı.

“ÇOK PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM”

Ünlüler takımından Sabriye, “Çok yanlış sözler söyledim. Çok pişmanım. Türk halkından, sevenlerimden, Serhat Akın’dan çok özür diliyorum. Bir daha yaşanmayacak. Sinirle söylenmiş biz söz” şeklinde konuştu.

Tüm yarışmacılara seslenen ünlü televizyoncu, “Kota artık doldu. Bugünü milat kabul edelim. Sinirine hakim olamayan yaptırıma hazır olacak. Yarışmacılarımızın haklarını yaptırımla korumak zorundayız” dedi.

SURVİVOR SABRİYE KİMDİR?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül’ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks’a yöneldi.

Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül’ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

OKU ➤  Yılın “Tarkan Zamanı” Tüm Çoşkusuyla Kaldığı Yerden Devam Ediyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın