PAYLAŞ

Survivor’da elemeye kim kaldı? Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2017’de eleme adayları belli oldu. Gönüllüler ve ünlüler arasında dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Oyunu kaybeden gönüllüler aralarından bir isim belirledi. Bireysel sembol oyununu kazanan Volkan, bir arkadaşını da eleme potasına soktu. Son bölümde ayrıca Serhat Akın’ın sağlık durumu nasıl? sorusunun cevabını da Acun Ilıcalı verdi. Survivor’da elemeye kim kaldı? Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte detaylar…

Survivor 2017’de dokunulmazlık oyunu oynandı. Zorlu parkurda gönüllüler ve ünlüler kıran kırana bir mücadele verdi.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan taraf ünlüler oldu. Böylelikle haftanın 2 eleme adayı gönüller takımından oldu. Bireysel sembol oyununu kazanan Volkan, haftanın son eleme adayı olarak Gökhan’ın adını söyledi. İsmi en çok yazılan Bulut haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Böylelikle adada elemeye kalan 4 isim de belli olmuş oldu.

İŞTE O İSİMLER:

1. Erdi Ünver

2. Berna Keklikler

3. Gökhan

4. Bulut

SEMA MERDİVENLERDEN DÜŞTÜ
Sakatlıktan yeni dönen ünlüler takımından Sema, parkurda oldukça sert biçimde düştü. Dokunulmazlık oyununda Elif’e karşı yarışan Sema, düşmesine rağmen oyuna devam etti ve kazanan taraf oldu.

ADEM’İN ZOR ANLARI

Dokunulmazlık oyunu sırasında Adem’in karnına sancı girdi.

SERHAT AKIN’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Acun Ilıcalı, geçen bölümlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Serhat Akın’ın sağ lık durumu hakkında şu sözleri dile getirdi: “İki gün içerisinde adaya gelecek. 9-10 gün içerisinde ise oyunlara başlayacak. Ziyaret ettim, morali iyi inşallah daha da iyi olacak”

OKU ➤  Eşkıya dizisinde flaş ayrılık!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın