PAYLAŞ

‘Survivor’da kim elendi?’ sorusunun cevabını arayanların bu sorusu yanıtsız kaldı. Survivor’da dün akşam eleme yapılmadı. Acun Ilıcalı bu kararı, ‘Arkadaşlar geçen hafta iki tane milli maç yayınını canlı yaptık, bu yüzden eleme yarın akşama kaldı’ diyerek açıklama yaptı.

‘Survivor’da dün akşam kim elendi?’ sorusu cevapsız kaldı. Heyecanla beklenen veda konseyi dün akşam yapılmadı ve bu akşama ertelendi.

SURVİVOR’DA KİM ELENECEK?

Survivor’da iki dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı 4 aday çıkarmış, öncelikle takım karıryla Erdi ilk aday olmuş ardından bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Tuğçe, Berna’nın adını vermişti.

Oyunun ikinci gününde de kayıp yaşanınca, takım oylamasında Bulut’un adı çıkmış, bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Volkan ise Gökhan’ın adını söylemişti.

Böylece gönüllüler takımı yarışmacılarından Berna, Erdi, Bulut ve Gökhan’dan en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenenecek.

ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN BELLİ OLDU

 

Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı ailelerinden gelen mesajları okuma ödülü için karşı karşıya geldi.

Kazanan takımın ayrıca iki kilo pirinç ve iki kilo patatese sahip olacağı oyun gönüllüler takımının oldu.

BU AKŞAM NELER YAŞANACAK? (FURKAN İLE İLHAN ARASINDA GERGİNLİK)

Yeni bölümden görüntülerin yer aldığı Survivor 51. bölüm fragmanında Furkan’ın oldukça sinirli olduğu görülüyor.

Furkan Survivor’da ağzı laf yapanın değil performansı ve karakteri olan insanların kaldığını belirtiyor. Ardından adada birileriyle kalmak isteyenlerin artık kalamayacağını söylüyor. Son olarak birinin dilini terbiye etmeden önce gönlünü terbiye etmesi gerektiğini söylüyor. Furkan’ın kime mesaj verdiği merak ediliyor.

OKU ➤  Furkan Kızılay ateş püskürdü

Fragmanda ayrıca bu akşamki oyunda İlhan ile Furkan arasında bir gerginlik yaşandığı görülüyor. İlhan oyun sırasında Furkan’a toplardan neden sadece bir tanesini alıyorsun diye bağırıyor ki canı burnunda olan Furkan buna sinirle ”Ne dediğin belli değil.” diye cevap veriyor.

Bu akşam aynı zamanda eleme akşamı da olacak. Survivor’da bu akşam elenecek yarışmacı belirlenecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın