PAYLAŞ

Survivor’da dün akşam heyecan dolu bir ödül oyunu sahne aldı. Yarışmacıların yaklaşık 450 bin TL değerindeki otomobil için yarıştıkları oyunda, annelerden gelen cevaplar yarışmanın finalistlerini belirledi. Peki Survivor’da ödülü kim kazandı?

Survivor yarışmasında dün akşam lüks otomobil ödülü vardı. Otomobili almak için annelerine sorulan soruları doğru bilmek zorunda olan yarışmacılar sıkıntılı anlar yaşadı. Annelerinin kendileri hakkında veya kişisel özelliklerinin cevaplanacağı sorular yarışmacılara bir hayli zor anlar yaşattı.

Gelen soruların ardından Berna ve İlhan Mansız rakiplerinden daha çok doğru cevap vererek, yarışmanın finalisti oldular.

Otomobili kazanmak için Acun Ilıcalı’nın sorduğu sorulara cevap verip hem de kalan süreyi tahmin etmeye çalışan yarışmacıların halleri komik anlara sahne oldu. İlk önce 60 saniye ile başlayan yarışma ilerleyen aşamada 90 saniyeye çıkarıldı.

İlhan Mansız 4-2 önde olduğu oyunda final sayısını alamadı. Geriden gelen Berna 4-2’den skoru 4-4’e taşıdı ve final sayısını alarak 5-4’lük skorla kazanan isim oldu.

Böylelikle Berna yaklaık 450 bin TL’lik otomobilin sahibi oldu.

SURVİVOR’DA BU AKŞAM NELER YAŞANACAK?

Survivor yarışmasında bu akşam artık herkes bireysel olarak performanslarını sergiliyor ve kadın, erkek karşı karşıya aynı oyunda yarışıyor. Final haftasına sayılı günler kala, herkes Kıbrıs’a gitmek isterken, Sema haftalar öncesinden finali garantileyerek arkadaşları arasında en rahat isim oluyor.

 

OKU ➤  Çağatay Akman Remixleriyle Geliyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın